رزرو هتل تفریحات کیش

یک هفته رستوران گردی کنید

۲ آبان ۱۳۹۲

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ “علی اصغر ابراهیمی” رییس اتحادیه رستوران‌ داران تهران درخصوص برگزاری هفته رستورانگردی به CHN‌گفت: «با توجه به آنکه بیشتر تعاملات انجام شده بر روی میز غذا برگزار می‌شود می‌خواهیم صنعت رستورانداری را معرفی کنیم و به این منظور آنرا ارج نهیم. از این رو ۴ تا ۱۰ آبان هفته رستورانگردی معرفی شده است و رستورانهایی شهرایی مانند تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، قم پذیرفتند که در این هفته تخفیفاتی را ارائه دهند.» او افزود: «تمامی روزهای هفته به ترتیب به نام مهربانی، کودکان، سلامت، غذای ملل،‌ قدردانی از خانواده رستوران داران، اصراف نکردن و روز رستوران شایسته نامگذاری شده است.»

به گفته ابراهیمی، در روزی که به نام کودک است با تعاملی که با مجموعه شهرداری داشتیم، تعدادی از کودکان کار را به صورت رایگان در رستورانها پذیرش خواهیم کرد.

به گزارش CHN، در هفته رستورانگردی حدود ۷۰ رستوران تهران متقاضی شدند تا ۱۰ تا ۲۰ تخفیف را برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرند. این عمل رستورانداران نه تنها به معرفی رستوران‌ها می‌انجامد و مردم را برای حضور بیشتر ترغیب می‌کند بلکه سبب رونق صنعت گردشگری نیز خواهد شد.

تور اروپا

IMAGE635100882660275759 یک هفته رستوران گردی کنید

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *