کارگاه ' سفر با خودروی شخصی' در موزه برادران امیدوار برگزار میشود | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

کارگاه ‘ سفر با خودروی شخصی’ در موزه برادران امیدوار برگزار میشود

تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه 2 اسفند 1396
2018-02-21

نظر به پیش رو بودن ایام نوروز و سفرهای نوروزی، و علاقه عموم مردم برای سفری فراتر از مرزهای کشور با خودروی شخصی، پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار به موضوع ‘سفر با خودروی شخصی’ اختصاص می یابد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی سعدآباد؛ این کارگاه در روز جمعه چهارم اسفند سالجاری، ساعت 10 تا 14:30 با اجرای حسین علی محمدی در سالن سینمای کاخ موزه ملت واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار میشود.
پیش درآمد سفر با خودرو، مراحل قانونی پلاک بین المللی، بیمه خودرو و بیمه مسافرتی، مراحل اخذ ویزا، تجهیزات مورد نیاز، پیشنهادات مسیرهای نوروزی، مرور خاطرات و پرسش و پاسخ، از موضوعاتی است که در پنجمین کارگاه سفر و گردشگری به آن پرداخته خواهد شد.
حسین علی محمدی یکی از جهانگردان ایرانی است که در طول ده سال اخیر به بیش از 65 کشورجهان سفر نموده و مسافتی بالغ بر 110 هزار کیلومتر را در خارج از مرزهای ایران با خودروی شخصی پیموده است.
یادآور میشود یکی از شاخه های محبوب سفر و جهانگردی، سفر با خودروی شخصی است و سال هاست که مردم کشورهای اروپایی و غربی بدین صورت از مرزها یکی پس از دیگری گذر کرده تمام جوانب طبیعی ،مردم ،سبک زندگی ،آداب و رسوم ،خوراک محلی و … یک کشور را به نظاره می نشینند.
علاقمندان به شرکت درپنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار که از ساعت 10 تا 14:30 روز جمعه 4 اسفند ماه 1396 برگزار میشود میتوانند جهت ثبت نام با شماره های ٢٢٣٣٩٥٠٣ (021) و 09358188250 تماس حاصل نمایند و در روز یاد شده به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، کاخ موزه ملت مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا

کارگاه  سفر با خودروی شخصی در موزه برادران امیدوار برگزار میشود

PDFPrint
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.