بلیط هواپیما تور خارجی

همدان باید برای ۳۶۵ روز سال رویداد تعریف کند

تاریخ انتشار خبر :سه‌شنبه 13 شهريور 1397
2018-09-04

.معاون گردشگری کشور با عنوان این مطلب گفت : کسب این عنوان برای همدان بیانگر آن است که از این به بعد این استان نه تنها باید سطح تعریف شده را حفظ کند بلکه باید آن را ارتقاء دهد این بدان معنا است که همدان باید برای ۳۶۵ روز رویداد تعریف کند و زمینه ایجاد انگیزه برای سفر به همدان را رقم زند.
محمد محب‌خدایی عنوان کرد: از آنجا که گردشگری یک رویداد جهانی است در برگزاری برنامه‌های در سطح بین‌المللی در سطح مشارکت ملی در حتی بین‌المللی نقش بسیار تأثیرگذاری دارد.
کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ باید سطح گردشگری استان را به گونه‌ای ارتقا دهد که زمینه‌های توسعه در همه موارد را ایجاد کند و محور برنامه‌ریزی استان باید در همه بخش‌ها بر اساس گردشگری مدون شود تا بتواند همه محصولات این حوزه را در بر گیرد.
وی در زمینه چگونگی سطح برگزاری کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ اعلام کرد سطح این رویداد مطلوب و خوب بود و همدان توانست نمره قبولی را از لحاظ اجرا به خود اختصاص دهد.

همدان بايد برای 365 روز سال رويداد تعريف کند
وی در زمینه نقطه قوت برگزاری این کنفرانس عنوان کرد: نقطه قوت برگزاری کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ انسجام عملکرد مطلوب مسئولان منطقه از جمله استاندار همدان، معاون عمرانی وی، نمایندگان مردم در مجلس، مدیران استانی و عوامل اجرایی بود.
محب خدایی تأکید کرد: تکاپوی حوزه اطلاع رسانی و استفاده مطلوب از اصحاب رسانه توانست نقش بسزایی در مطلوب اجرا شدن کنفرانس بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ ایفا کند.
محمد محب‌خدایی ۲۰۱۸اظهار کرد: رویداد ۲۰۱۸ همدان فرصت بزرگی در گردشگری کشور است که مقاصد جدیدتری را به مقصدهای بعدی ما اضافه کند. هر کشوری که بخواهد خود را به مقاصد جدید گردشگری وصل کند باید اول گردشگری داخلی خود را تقویت کند که خوشبختانه در همین راستا شاهد رشد فرهنگ گردشگری در همدان بودیم. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: با همت استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان و انسجام خوب در این استان، شاهد برگزاری رویداد گردشگری «همدان ۲۰۱۸»به نحو احسن بودیم
وی با بیان اینکه این رویداد بزرگترین رویداد گردشگری کشور و جهان است، افزود: ظرفیت‌های استان همدان شایسته معرفی در جهان بود که امیدوارم شاهد حضور گردشگران بیشتری در این منطقه باشیم.
گفتنی است ، کنفراس بین المللی همدان ۲۰۱۸ پایتخت گردشگری کشورهای آسیاییاز ۵ تا ۷ شهریور ماه در همدان برگزار شد
در این کنفراس بین المللی گردشگری همدان میزبان ۴۵ مهمانان از۱۶ کشور آسیایی بود که هیئت‌های خارجی شرکت کننده در این کنفرانس شامل افغانستان با حضور معاون مالی- اداری وزارت فرهنگ اطلاعات و فرهنگ این کشور، سیدرضا حسینی میثم مشاور امور گردشگری، نور محمد حسن خیل رئیس شرکت افغان تور؛ از عراق حمود الیعقوبی رئیس هیئت گردشگری، خانم امیره عیدان الذهب مدیرکل خانه نسخ خطی عراق، محمود عبدالجبار موسی مدیر کل اداره مجامع گردشگر، حیات کریم خضیرنماینده اداره کشورهای همجوار؛ از کامبوج معاون مدیرکل توسعه گردشگری و همکاری های بین الملل، ۳ نفر از مجمع گفتگو کشورهای آسیایی از جمله دبیر کل مجمع، و میهمانانی از کشور اسپانیا ، آذربایجان ، گرجستان ، ویتنام، کره جنوبی ، فلیپین، بنگلادش ، ازبکستان ، پاکستان، اندونزی و تایلند حضور داشتند

منبع: همدان پیام

PDFPrint
سوئیت تبریز تور رزرو هتل
 

نظر کاربران :

  • نظر بده، 5000000 ریال جایزه نقدی بگیر، بدون قرعه کشی ! اسپانسر: رزرواسیون مهر

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نظر بدید، جایزه ببرید!نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
هر چقدر در جاذبه های بیشتری نظر بنویسید شانس برنده شدن بالایی خواهید داشت(شرایط دریافت جایزه)