بلیط هواپیما جاهای دیدنی اصفهان در بهار

همدان بايد برای ۳۶۵ روز سال رويداد تعريف کند

تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور, ۱۳۹۷

.معاون گردشگري کشور با عنوان این مطلب گفت : کسب اين عنوان براي همدان بيانگر آن است که از اين به بعد اين استان نه تنها بايد سطح تعريف شده را حفظ کند بلکه بايد آن را ارتقاء دهد اين بدان معنا است که همدان بايد براي ۳۶۵ روز رويداد تعريف کند و زمينه ايجاد انگيزه براي سفر به همدان را رقم زند.
محمد محب‌خدايي عنوان کرد: از آنجا که گردشگري يک رويداد جهاني است در برگزاري برنامه‌هاي در سطح بين‌المللي در سطح مشارکت ملي در حتي بين‌المللي نقش بسيار تأثيرگذاري دارد.
کنفرانس بين‌المللي همدان ۲۰۱۸ بايد سطح گردشگري استان را به گونه‌اي ارتقا دهد که زمينه‌هاي توسعه در همه موارد را ايجاد کند و محور برنامه‌ريزي استان بايد در همه بخش‌ها بر اساس گردشگري مدون شود تا بتواند همه محصولات اين حوزه را در بر گيرد.
وي در زمينه چگونگي سطح برگزاري کنفرانس بين‌المللي همدان ۲۰۱۸ اعلام کرد سطح اين رويداد مطلوب و خوب بود و همدان توانست نمره قبولي را از لحاظ اجرا به خود اختصاص دهد.

همدان بايد برای 365 روز سال رويداد تعريف کند
وي در زمينه نقطه قوت برگزاري اين کنفرانس عنوان کرد: نقطه قوت برگزاري کنفرانس بين‌المللي همدان ۲۰۱۸ انسجام عملکرد مطلوب مسئولان منطقه از جمله استاندار همدان، معاون عمراني وي، نمايندگان مردم در مجلس، مديران استاني و عوامل اجرايي بود.
محب خدايي تأکيد کرد: تکاپوي حوزه اطلاع رساني و استفاده مطلوب از اصحاب رسانه توانست نقش بسزايي در مطلوب اجرا شدن کنفرانس بين‌المللي همدان ۲۰۱۸ ايفا کند.
محمد محب‌خدایی ۲۰۱۸اظهار کرد: رویداد ۲۰۱۸ همدان فرصت بزرگی در گردشگری کشور است که مقاصد جدیدتری را به مقصدهای بعدی ما اضافه کند. هر کشوری که بخواهد خود را به مقاصد جدید گردشگری وصل کند باید اول گردشگری داخلی خود را تقویت کند که خوشبختانه در همین راستا شاهد رشد فرهنگ گردشگری در همدان بودیم. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: با همت استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان و انسجام خوب در این استان، شاهد برگزاری رویداد گردشگری «همدان ۲۰۱۸»به نحو احسن بودیم
وی با بیان اینکه این رویداد بزرگترین رویداد گردشگری کشور و جهان است، افزود: ظرفیت‌های استان همدان شایسته معرفی در جهان بود که امیدوارم شاهد حضور گردشگران بیشتری در این منطقه باشیم.
گفتنی است ، کنفراس بین المللی همدان ۲۰۱۸ پایتخت گردشگری کشورهای آسیاییاز ۵ تا ۷ شهریور ماه در همدان برگزار شد
در این کنفراس بین المللی گردشگری همدان میزبان ۴۵ مهمانان از۱۶ کشور آسیایی بود که هیئت‌های خارجی شرکت کننده در این کنفرانس شامل افغانستان با حضور معاون مالی- اداری وزارت فرهنگ اطلاعات و فرهنگ این کشور، سیدرضا حسینی میثم مشاور امور گردشگری، نور محمد حسن خیل رئيس شرکت افغان تور؛ از عراق حمود الیعقوبی رئیس هیئت گردشگری، خانم امیره عیدان الذهب مدیرکل خانه نسخ خطی عراق، محمود عبدالجبار موسی مدیر کل اداره مجامع گردشگر، حیات کریم خضیرنماینده اداره کشورهای همجوار؛ از کامبوج معاون مدیرکل توسعه گردشگری و همکاری های بین الملل، ۳ نفر از مجمع گفتگو کشورهای آسیایی از جمله دبیر کل مجمع، و میهمانانی از کشور اسپانیا ، آذربایجان ، گرجستان ، ویتنام، کره جنوبی ، فلیپین، بنگلادش ، ازبکستان ، پاکستان، اندونزی و تایلند حضور داشتند

رزرو تورهای مسافرتی در لست تورز و توریاب:

منبع: همدان پیام

PDFPrint

سوئیت تبریز جاهای دیدنی تبریز در بهار
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *