رزرو هتل فضاگشت
۱۷ شهریور ۱۳۹۲

مرکز خرید مهستان

اشتراک گذاری

مرکز خرید مهستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و دسترسی به معابر، بلوارهای عریض و تقاطع های غیر هم سطح از رشد روز افزونی بر خوردار است.

مرکز خریدمهستان در شمال شهر کرج و دامنه سلسله جبال زیبای البرز و در جوار پارک نبوت و مناطقی چون عظیمیه، رجایی شهر، جهانشهر و شهرک اوج قرار گرفته است . این مرکز خرید از طریق بلوارهای متعددی مانند بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع های غیر هم سطح چهارراه طالقانی، میدان آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج به سهولت دسترسی دارد.

مرکز خرید مهستان می تواند پاسخگوی نیاز ساکنین برجهای هموار، جمعیت رو به رشد چند میلیونی شهر کرج و سایر شهرهای اقماری باشد.

اهداف پیش بینی شده برای راه اندازی مرکز خرید مهستان به نحوی ترسیم شده اند که شهروندان در این مرکز خرید از حضور برخی کسبه توانمند و موفق کرج و شعب فروشگاههای معروف تهران برخوردار شوند و در خریدهای فصلی و سالانه از رفت و آمدهای غیر ضروری بی نیاز گردند.

طراحی و مدیریت اجرایی این مرکز خرید بر عهده شرکت مهابنای شهر می باشد که با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و جذب سرمایه های ارزی در حال احداث است.

نماد پایداری تمدن با تاکید بر جلوه هایی از بازارهای قدیمی و بهره گیری از دستاوردهای نوین. مرکز خرید مهستان عنوان پروژه ای است که با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و شرکت مهابنای شهر در حسن آباد کرج همجوار با پارک نبوت به احداث رسیده است. عملیات اجرایی این پروژه از تاریخ ۶/۲/۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع آغاز شده است. کاربری زمین مورد نظر به صورت مختلط و تراکم آن ۲۰۰ درصد است که با احتساب عقب نشینی های مندرج در طرح تفصیلی کرج ۵ درصد به تراکم آن افزوده شده است.

مهستان 1 مرکز خرید مهستان

مهستان 2 مرکز خرید مهستان

مهستان 3 مرکز خرید مهستان

مهستان 4 مرکز خرید مهستان

مهستان 5 مرکز خرید مهستان

مهستان 6 مرکز خرید مهستان

مهستان مرکز خرید مهستان

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *