رزرو هتل تفریحات کیش

فرودگاه بین المللی بوشهر

۱ بهمن ۱۳۹۳

فرودگاه بوشهر در زمان‌های بسیار دور کانون پروازهای زیادی به ایران بوده و در برهه‌ای از زمان‌، یکی از دو فرودگاه اصلی کشور به شمار می‌رفته است.

فرودگاه بوشهر از سال ۱۲۹۸ خورشیدی (حدود ۱۰۰ سال قبل) که اولین پروازهای بین‌المللی با هواپیماهای کوچک شکل می‌گرفت، احداث و فعال شد. با رونق گرفتن بندر بوشهر فرودگاه کوچک خاکی آن به تدریج توسعه یافت به طوری که امروزه به یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های مشترک نظامی- بازرگانی درآمده است و در طول این سال‌ها همواره فعال و بهترین مسیر و کریدور هوایی غرب به جنوب شرقی آسیا بوده و در راستای پذیرش پروازها و تأمین سلامت و بی‌خطری آنها و با بهره‌گیری از سیستم‌ها و امکانات پیشرفته ناوبری هوایی، از توان بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

فرودگاه بین‌المللی بوشهر در حال حاضر مرز هوایی است و پروازهایی به مقصد تهران، مشهد، اهواز، جزیره خارگ، جزیره سیری و دوبی از این فرودگاه انجام می‌شود.

تور اروپا

شرکت‌های هواپیمایی فعال در فرودگاه بوشهر شامل ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، نفت و اترک می‌باشند.

در فرودگاه بین‌المللی بوشهر جهت رفاه حال مسافران امکاناتی همچون پارکینگ، دستگاه خودپرداز، رستوران، مرکز خرید، اینترنت، مرکز تلفن، نمازخانه، بانک، گذرنامه، گمرک، ساختمان سپاه، ساختمان پلیس و ساختمان یگان انتظامی درنظر گرفته شده است.

دسترسی به فرودگاه بین‌المللی بوشهر از طریق بلوار شهید جمران- میدان نیروی انتظامی- جاده فرودگاه امکان‌پذیر می‌باشد.

تلفن: ۴-۳۳۳۳۲۹۱ (۰۷۷۳)

اطلاعات پرواز: ۱۹۹ و داخلی‌های ۲۱۶ و ۲۱۷

بوشهر فرودگاه بین المللی بوشهر

فرودگاه بوشهر فرودگاه بین المللی بوشهر

فرودگاه بین المللی بوشهر فرودگاه بین المللی بوشهر

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *