رزرو هتل ایران بوم گردی

شهربازی بیلینو

زمان مطالعه : 3 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۴ شهریور ۱۴۰۱

شهربازی بیلینو برای اولین بار در ایران تلاش کرده است تا در کنار بازی و سرگرمی، امکان تجربه و یادگیری را برای کودکان و نوجوانان فراهم کند. بازی و تجربه همزمان با دستگاه های واقعی راه سازی و ساختمانی در کنار مفرح بودن، تجربه جذابی نیز برای مخاطبان خواهد بود.
یکی از جذاب ترین بخش­های بیلینو، بخش دستگاه­های رادیو کنترلی و یا کنترل از راه دور است. مخاطبان می­ توانند با تمامی دستگاه­ های راه سازی و ساختمانی در این بخش آشنا شده و بصورت کنترل از راه دور با آنها بازی نمایند. این دستگاه ­ها تماما از اروپا وارد شده و از بهترین دستگاه­ های کنترلی دنیا هستند. بیل مکانیکی، بولدوزر، لودر، کامیون معدن و دستگاه ­های دیگر در این بخش آمده استفاده مخاطبان می­باشد.

بازه سنی مناسب برای بازی با این دستگاه­ ها ۸ تا ۹۹ سال می­ باشد.

905 شهربازی بیلینو

دستگاه جابجایی توپ

این ماشین، یک بیل مکانیکی است اما با این تفاوت که برای جابجایی توپ ازش استفاده میشود. برای کارکردن با این دستگاه، از چهار اهرم آن استفاده کنید.

بازه سنی : بالای سه سال

906 شهربازی بیلینو

ماسه بازی کودکان

بچه ها تو این قسمت با وسایل عمرانی و ماسه، تفریح می کنند

907 شهربازی بیلینو

جرثقیل و نوار نقاله

جرثقیل جهت انتقال اشیا استفاده می­شود. مخاطب می­تواند با جرثقیل اقدام به انتقال سنگ ­ها بروی نوار نقاله کند. نقاله وظیفه انتقال سنگ­ ها را به محل مورد نظر بر عهده دارد. کار کردن با جرثقیل هم مشابه بیل مکانیکی، توسط دو اهرم چهار جهته صورت می­گیرد.

تمامی استانداردهای لازم جهت ایمنی این دستگاه ­ها از اداره کل استاندارد اخذ شده است و خانواده ­های عزیز از بابت ایمنی دستگاه ­ها هیچگونه نگرانی نخواهند داشت.

بازه سنی مناسب برای بازی با این دستگاه­ ها ۴ تا ۹۹ سال می­باشد.

908 شهربازی بیلینو

ماشین حمل الوار

با این ماشین می تونین الوار رو بگیرین و به هر جا که می خواین جابجا کنین.

909 شهربازی بیلینو

جرثقیل چنگکی

دستگاه جرثقیل چنگکی: با قرار دادن قلابی چنگکی در سر آن طراحی و ساخته شده است. بچه ها می تونن اشیا رو جابجا کنن، کار کردن با این دستگاه م خیلی ساده است، با چهار اهرم آن اشیا را بگیرید و جابجا کنید.

بازه سنی : بالای چهار سال

910 شهربازی بیلینو

لودر بادی

تشک بادی، بازی بسیار مفرح و شادی بخش و پر انرژی است که بسیاری از بچه­ ها آنرا دوست دارند. در بیلینو یک لودر بادی بزرگ جهت بالا رفتن و سوار شدن و پریدن و سر خوردن بچه­ ها تهیه شده که بسیار جذاب می­باشد.

تمامی استانداردهای لازم جهت ایمنی این تشک از اداره کل استاندارد اخذ شده است و خانواده ­های عزیز از بابت ایمنی آن هیچگونه نگرانی نخواهند داشت.

بازه سنی مناسب برای بازی با این تشک ۲ تا ۸ سال می­باشد.

912 شهربازی بیلینو

نحوه دسترسی به شهربازی بیلینو

واحد اداری : تهران، ابتدای سردار جنگل، نبش خیابان حیدری مقدم، پلاک ۱۳، واحد ۲۶
شهربازی و فروشگاه : تهران، بوستان نهج البلاغه، بیلینو

تلفن: ۵۴-۴۴۶۳۳۱۵۳

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جاباما سایت ویلا و اقامتگاه آنلاین