بلیط هواپیما سوئیت تبریز

سینما پیروزی تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۷ دی ۱۳۹۸

سینما پیروزی تهران از سینماهای مدرن تهران است. سینما پیروزی که در طبقه پنجم مجتمع پانوراما در خیابان پیروزی قرار دارد در بهمن ۱۳۹۵ تأسیس شده و دارای دو سالن نمایش با ظرفیت ۱۶۷ و ۱۶۶ صندلی می‌باشد. پنجاه درصد مالکیت این سینما متعلق به حوزه هنری و پنجاه درصد دیگر متعلق به سازمان فرهنگی شهرداری تهران است. سینما پیروزی حالا پس از بازسازی از جمله سینماهای مدرن شرق تهران است که تحت نظر سینما آزادی تهران مدیریت می شود.
مجموعه سینمایی پیروزی شامل دو سالن سینمایی با امکانات مدرن و به روز دنیا است که در طبقه پنجم مجتمع تجاری پانوراما پیروزی واقع شده است. در کنار این سینما می توانید از کافی شاپ و مراکز خرید مجتمع تجاری پانوراما استفاده کنید.همینطور در طبقه پائینی پردیس سینمایی پیروزی یک فودکورت با حضور برند های مختلف غذایی وجود دارد که می تواند گزینه خوبی برای صرف غذا بعد از تماشای فیلم باشد.
سینما پیروزی با نام قدیم سینما پانوراما، مدت ها تعطیل بود و پس از تخریب بنای قدیمی و ساخته شدن مرکز تجاری جدید، در ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ همزمان با ۲ سالن بازگشایی شد.
پردیس سینمایی پیروزی در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ با نمایش ۴۴ فیلم جشنواره در بخش سودای سیمرغ و چشم انداز به صورت رسمی افتتاح شد.
تلفن تماس : ۷۷۷۵۹۱۸۸
آدرس : خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا، نبش خیابان اول نیروی هوایی, مجتمع تجاری و فرهنگی پانوراما, پردیس سینمایی پیروزی

نحوه دسترسی به سینما پیروزی تهران

سینما پیروزی روبروی ایستگاه مترو نبرد در خط چهار مترو تهران قرار دارد، بعد از پیاده شدن از مترو نبرد کافی است چند قدم آن طرف تر بروید تا مجتمع تجاری پانوراما آن سوی چهارراه کوکاکولا را مشاهده کنید.
نزدیکترین سینما ، سینما ماندانا می باشد که در خیابان دماوند می باشد .

سینما پیروزی تهران
سینما پیروزی تهران سینما پیروزی تهران
سینما پیروزی تهران سینما پیروزی تهران

منابع:
بزنیم بیرون
ویکیپدیا

           
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *