رزرو هتل ایران بوم گردی

سرزمین افسانه ها ( برج میلاد تهران )

زمان مطالعه : 3 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۳۱ خرداد ۱۴۰۱

سرزمین افسانه ها ( برج میلاد تهران ) تم پارکی در قالب پروژه ای تلفیقی از حجم سازی، نور، صدا و تکنولوژی مپینگ که در برج میلاد واقع در گذرگاه این مجموعه گردشگری ساخته شده است. این تم پارک ، در محوطه‌ای بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع احداث شده است و روایت کننده بخشی از افسانه‌های ایرانی برای نسل جوان و همچنین علاقه مندان به این حوزه است.

با توجه به فرهنگ غنی ایران زمین تلاش شده است که برای نمایش هرچه بهتر افسانه های ایرانی در این تم پارک به شخصیت های زیادی بپردازند و برای اولین بار در ایران جذابترين داستان‌های ایرانی را به نمایش دربیاورند. بخشهای هیجان انگیز این تم پارک تونل زمان ، تالار جهان نما، سرسرای بینهایت ، دالان بیم، تالار شاهنامه ، ایوان معلق ، گذر آرش، آلونک غول ها، تالار هزار و یک شب، دالان بیم، تالار شهر قصه و نمایش ویژه پایانی میباشد که با تکنیک‌های نمایشی روز دنیا همچون ویدیو مپینگ پاناروما، آثار هنری مومی شکل، ربات های متحرک ، هلوگرام و هلومش، تکنیک های خطای دید، مپینگ شو و… این داستان‌ها را به نمایش در آورده اند. آماده سفری اسرار آمیز و بسیار جذاب به دنیای افسانه ایرانی باشید.

سرزمین افسانه ها

تمرکز اصلی این مجموعه شامل داستان‌ها و افسانه‌های ایرانی شاهنامه و سایر افسانه‌های ایرانی است.در این مجموعه کافی شاپ، گیفت شاپ و استودیو اختصاصی عکاسی نیز تعبیه شده است.تم پارک سرزمین افسانه ها برج میلاد همزمان با جشنواره نوروزی ۱۴۰۱ این مجموعه گردشگری بصورت آزمایشی بازگشایی و هم اکنون میزبان علاقه مندان و گردشگران است.

توجه داشته باشید عکسبرداری و فیلمبرداری در این مجموعه ممنوع است و توسط عکاسان مجموعه می توانید خاطرات تان را ثبت کنید و این هزینه جداگانه ای را در بر خواهد داشت .

سرزمین افسانه ها

نحوه دسترسی سرزمین افسانه ها

تلفن : ۰۲۱۲۴۵۵۷
آدرس :برج میلاد تهران
ساعت فعالیت :شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۳۰صبح الی۲۴
پنجشنبه ،جمعه و ایام تعطیل:۱۰:۳۰صبح الی۲۴
سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

سرزمین افسانه ها

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

هتل های وان ترکیه تراول ماگ
 

نظر کاربران :

 • باران نظری راد

  اول که ما وارد شدیم با اینکه دوربین و گوشی رو دست ما دیدن به ما نگفتن که اجازه ی عکس برداری ندارین
  و وقتی ما وارد مجموعه شدیم تازه به ما گفتن که نمیشه عکس گرفت و مارو توی عمل انجام شده قرار دادن و گفتن فقط لیدر ها میتونن عکس برداری کنن
  و هزینه ی عکس ها خیلی بالا بود و لیدر ها که توضیح میدادن انگار از روی شکم سیری توضیح میدادن و میخواستن از سرشون باز کنن دو تا از ایتم ها رو هم یعنی تابوت های سخن گو و دست گاه مه ساز رو هم برای ما نذاشتن در کل اگر ما میدونستیم عکس برداری ممنوع بود هزینه نمیکردیم و وقت نمی داشتیم.

  ۱۰ تیر, ۱۴۰۱ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  جاباما