رزرو هتل فضاگشت
۱۹ شهریور ۱۳۹۵

روستای گودین

اشتراک گذاری

گودینی ها:

درست است که گودین جمعیتی ندارد و یک روستای کوچک است ولی افسانه هایی وجود دارد پیرامون این موضوع که هزاران سال پیش هم گودین با همین جمعیت و بلکه بیشتر از این وجود داشته و در حالت یک شهر بوده است.

اجاره خودرو

گودین از زمان های بسیار دور ، در این نقطه از نقشه ی جغرافیا وجود داشته. خرم رود ، سرچشمه ی زندگی مردمان گودین بوده است.

در این زمان اگر چه گودین یک روستاست که فقط ۵ هزار نفر جمعیت دارد اما مهاجران زیادی از گودین رفته و در شهرهای دور یا نزدیک ساکن شده اند. اگر همه ی این مهاجران به گودین برگردند ، جمعیت گودین به راحتی از ۲۰ هزار نفر می گذرد…

هر ساله و در ماه های مختلف ، توریست های زیادی برای دیدن گودین تپه به این منطقه می آیند و از این نقطه ی تاریخی دیدن می کنند.

گودین تپه ، هفت هزار سال ، بلکه بیشتر قدمت دارد و دارای هفت طبقه فرهنگی می باشد.

در افسانه ای آمده است که روزگاری گودین شهری بسیار پر جمعیت و یکی از شهرهای بزرگ دوران خودش بوده است . در این داستان ها آمده است که گودینی ها تمدن بزرگی داشته اند و زلزله پایان کار آن ها و تمدن باشکوه و شهر بزرگشان بوده است. اما عده ای از آن ها باقی مانده و دوباره گودین را بنا کرده اند .

%da%a9%d9%86%da%af%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%aa%d9%85%d8%af%d9%86-%d9%88-%d8%aa%d8%af%db%8c%d9%86-%da%af%d9%88%d8%af%db%8c%d9%86-%d8%aa%d9%be%d9%87-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d9%88 روستای گودین

           
 

نظر کاربران :

  • حمید

    سلام علیکم
    با احترام وعرض ادب خدمت همه هم وطنان عزیز عرض ارادت داریم برای جذب گردشگری نیاز به ساخت زیر ساخت ها وعمران از قبیل سنگ فرش کردن کوچه ومحله دارد و تولید صنایع دستی وایجاد صنایع کوچک و مهمانپذیر وهتل ومعرفی مراکز توریستی وسایر موارد و….. دارد ان شاالله موفق باشید .

    ۲۴ مرداد, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *