بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد قمصر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
۵ اسفند ۱۳۹۷

اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد قمصر در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. قدمت بنای این هتل باغ که دارای معماری کوشک می باشد، به بیش از ۷۰ سال پیش باز می گردد. در سال ۱۳۹۳ جهت پذیرایی از دوست داران این نوع اقامتگاه ها، با حفظ معماری سنتی خود، بازسازی شدند. ۶ باب اتاق اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد، محصور در باغی سرسبز به وسعت ۱۲۰۰ متر مربع هستند که نمای زیبایی را در این اتاق ها بوجود آورده است. به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی کوشک آقا محمد فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند. همچنین برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه باغ تعبیه شده است. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از هیاهو و شلوغی شهر های بزرگ هستند، می توانند در این اقامتگاه طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند. این اقامتگاه در بلوار ساحلی شهرستان قمصر، با فاصله ۴۰ کیلومتری از شهر کاشان واقع شده است.

باغ گل محمدی
این مجموعه به متراز ۲۵۰۰ متری در فاصله ۱۰۰ متری اقامتگاه کوشک به در شهر قمصر می باشد که در ماههای اردیبهشت و خرداد قابل برداشت گل می باشد .
باغ زعفران
این مجموعه ۲۵ متری در فاصله ۱۰۰ متری اقامتگاه کوشک در شهر قمصر می باشد که در اواخر مهر ماه و ماه آبان قابل برداشت گل زعفران با کیفیتی بی نظیر می باشد .

امكانات اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد قمصر
خارج از هتل

فضای باغ در هتل
تخت سنتی

مديا و ديجيتال

اينترنت در اتاق

ديد(View) در برخي اتاق ها

نمای باغ
نمای رو به حیاط

خدمات

پذيرش ۲۴ ساعته
صبحانه در اتاق
نهار در اتاق
خدمات اینترنتی
هماهنگ کننده تور

اینترنت

رایگان! در اتاق ها و محوطه باغ
پارکینگ ندارد

قوانین و مقررات اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد قمصر
ساعت تحويل اتاق۱۴
ساعت تخلیه اتاق۱۲
قانون خردسال

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان، ۳ تا ۸ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۸ سال نفر اضافه محاسبه می شود
اطلاعات مهم دیگر

پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است.
به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی کوشک آقامحمد فاقد تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی هستند، همچنین برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه باغ تعبیه شده است. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند در این اقامتگاه طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

 

آدرس:قمصر بلوار ساحلی، خیابان چمران، محله سادات، کوچه یادگاری ها
تلفن :۰۳۱۵۵۶۴۲۷۵۶
همراه:۰۹۳۳۱۴۵۱۱۹۴

                       
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *