رزرو هتل فضاگشت
۱۸ آبان ۱۳۹۵

آمادگی چینی‌ها برای ساخت کارخانه بازیافت زباله در محمودآباد

اشتراک گذاری

فرماندار محمودآباد گفت: این شهرستان از ظرفیت‌ها و موهبت‌های خدادادی بسیاری مانند دریا، جنگل و زمین‌های حاصل‌خیز برخوردار است که می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

به گزارش ایسنا، یحیی یوسف پور در دیدار با سرمایه گذاران چینی در فرمانداری شهرستان محمودآباد با اشاره به به اینکه تعداد زیادی از کشورهای دنیا برای سرمایه‌گذاری در ایران و به ویژه مازندران اعلام آمادگی کرده‌اند، افزود: شرایط سرمایه‌گذاری در ایران در دوران پسابرجام بهبود یافته و با توجه به امنیت مطلوب، کشورهای مختلف تمایل به سرمایه‌گذاری در ایران دارند.

فرماندار محمودآباد اضافه کرد: دولت مسیر سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف را هموار کرده و مدیریت استان و شهرستان نیز برای آسان‌سازی شرایط سرمایه‌گذاری، آمادگی دارد. اجرای برجام، نقش مهمی در توسعه روابط با کشورهای خارجی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان در حوزه گردشگری، صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی برای سرمایه‌گذاری آمادگی کامل دارد. محمودآباد در تولید گل و گیاهان زینتی و شاخه بریده در مازندران رتبه اول و در تولید ماهیان گرمابی جایگاه بسیار خوبی دارد.

فرماندار محمودآباد گفت: ۳۳ کیلومتر نوار ساحلی، ۱۸ هزار هکتار زمین شالیزاری و ظرفیت بکر دریا می تواند شرایط بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی باشد. حضور صنایع تبدیلی سبز و های تک بخش کشاورزی، تولید و پرورش ماهیان در قفس دریایی و اکوتوریسم بکر نشانگر بهره مندی شهرستان محمودآِباد و فراهم بودن شرایط برای سرمایه گذاری است.

به گزارش ایسنا، گو جیانگ مدیر بازرگانی خاورمیانه شرکت دولتی ساینوهایدرو راس هیاتی هشت نفره با فرماندار و شهرداران محمودآباد و سرخ رود و بخشداران مرکزی و سرخ رود دیدار و گفت وگو کرده و آمادگی خود را برای احداث نیروگاه برقی و کارخانه بازیافت زباله و احداث هتل و پروژه های تفریحی ترویستی اعلام داشته کردند.

1371 آمادگی چینی‌ها برای ساخت کارخانه بازیافت زباله در محمودآباد

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *