جدیدترین ها
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

آسان ترین روش های اقامت آمریکا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۳

تاریخ بروزرسانی :
۲۷ تیر ۱۴۰۲

روش های مهاجرت به آمریکا و دریافت اقامت آن متوع میباشد که نسبت به رزومه شما (سن-تحصیلات-سطح زبان- وضعیت تاهل-مقدار تمکن مالی و…)متفاوت میباشد.
برای اقدام به مهاجرت حتما سطح دانش خود را برای اقدام این عمل بالا ببرید و اگر دانش کافی و یا وقت لازم برای ارتقاء دانش روش های مهاجرتی ندارید از وکلای مورد تایید استفاده کنید که آسان ترین روش های مهاجرتی را به شما نشان بدهند.

روش های اقامت آمریکا 800x800 آسان ترین روش های اقامت آمریکا برای ایرانیان در سال 2023
ما در این مقاله سعی کردیم تا دید کلی به شما نسبت به مهاجرت به آمریکا بدهیم اگر تمایل دارید سطح اطلاعاتی خود را افزایش دهید لینک های زیر را کلیک کنید.
کارشناسان ما سعی کردند محتوایی ارزشمند و صفر تا صد راه های مهاجرتی و دریافت اقامت آمریکا را به شما بی آموزند.
ایالات متحده امریکا تا سال ۲۰۲۲ حدود ۴۶.۷ میلیون نفر مهاجر را پذیرفته که با اختلاف بسیار زیاد، این کشور را به صدر کشورهای مهاجرپذیر و رتبه اول رسانده است.
ضمن اینکه طبق نظرسنجی های انجام شده، بیش از ۱۵۰ میلیون نفر از سرتاسر جهان تمایل به اخذ اقامت آمریکا را دارند. در این مقاله، سعی می کنیم تا در مورد جذابیت های این کشور و دلایلی که ما را مثل آهنربا به سوی خود می کشاند صحبت کنیم.
شنیدن جمله هایی مثل “اخذ گرین کارت امریکا” و “اخذ شهروندی امریکا” برای بسیاری از ما جذاب و رویایی است. با توجه به این موارد، بدیهی است که آمریکا مقصد هیجان انگیزی برای افراد و خانواده هایی است که قصد ترک وطن خود و اقامت در کشور دیگری را دارند.
اگر علاقه مند به دریافت آسان ترین روش های مهاجرت به آمریکا در سال ۲۰۲۳ هستید کلیک کنید. کارشناسان ما تلاش کردن راحت ترین و بهترین راه های اخذ ویزای آمریکا را توضیح بدهند.(به همراه ویدیو آموزشی+نمودار+عکس)
پس اگر رویای رسیدن به خاک ایالات متحده و اقامت در این کشور را در سر دارید، بیشتر بدانید که چه مواردی شهروند شدن در این کشور را از سایر کشورها متمایز می کند.
افراد ممکن است به دلایل مختلفی مانند برخورداری از فرصت‌های شغلی بهتر، فرار از درگیری های خشونت‌آمیز، رهایی از عوامل محیطی، در سر داشتن اهداف آموزشی، یا پیوستن به خانواده، رویای اقامت در کشور دیگری را داشته باشند. اینکه چرا ایالات متحده فرصت اقامتی ممتاز و متفاوتی نسبت به سایر کشورها ایجاد کرده را در ادامه با هم مرور می کنیم.

۸ دلیل رویایی برای اخذ اقامت آمریکا چیست؟

۸- اخذ اقامت با هدف دستیابی به استاندارد بالاتری از زندگی

ایالات متحده که به عنوان “سرزمین موعود” معرفی شده استانداردهای بالاتری از زندگی را ارائه می دهد. به طور خلاصه، مهاجرت به این کشور و اقامت در آن، کسب فرصت‌های امن و بهتری از نظر سرمایه گذاری، تحصیلات و شغل است که به افراد امکان مشارکت‌ مفید در جامعه را می دهد. دلیل بعدی انتخاب این کشور برای بهترین مقصد اقامتی، دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی یا نیازهای روزمره است که در کشورهای دیگر کمتر است یا در دسترس نیست.

۷- اخذ اقامت از طریق تحصیلی

صدور ویزاهای تحصیلی در امریکا بخش قابل توجهی از سهم مهاجرت به این کشور را در بر می گیرد. در بسیاری از سال ها این سهم به یک سوم کل ویزاهای صادر شده توسط اداره مهاجرت در هر سال رسیده است. برای بسیاری از خانواده ها، ایالات متحده این فرصت را به والدین می دهد تا به فرزندان خود آموزش متفاوت و با کیفیت بالاتری ارائه بدهند. محیط های آموزشی امریکا، جایی است که بیش از هر جایی فرد را در جامعه آمریکایی غوطه ور می کند. در این مکان های آموزشی، مشاور و پشتیبان آموزشی مناسب نیز هست که می تواند مسیرهای مناسب آموزشی و شغلی را به فرد آموزش داده و موفقیت های زیادی برای آینده او به ارمغان بیاورد. بیشتر افراد می خواهند پس از اتمام دوران تحصیل به فرصت های شغلی مناسبی دست پیدا کنند تا در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم آن ها در ایالات متحده شود.

روش های اقامت آمریکا 1 800x533 آسان ترین روش های اقامت آمریکا برای ایرانیان در سال 2023

۶- اخذ اقامت از طریق فرصت های شغلی

در کنار تحصیل، افراد زیادی به دنبال فرصت های شغلی بهتر به ایالات متحده مهاجرت می کنند. یکی از بزرگترین فرصت های شغلی را هرساله با شرکت در نمایشگاه شغلی نیویورک می توان یافت. در سال ۲۰۱۵، تقریباً ۳۳ درصد ویزاهای اقامتی امریکا به افرادی که جویای کار بودند اعطا شد. گاهی اوقات شخص با پیشنهاد شغلی وارد خاک امریکا می شود، در حالی که دیگران به امید به دست آوردن آن در چنین نمایشگاه هایی شرکت می کنند. موسسه مهاجرتی رویال اپلای با بهره گیری از تجربه وکلای کارآمد و برخورداری از سابقه طولانی و موفق در این زمینه، می تواند شما را به شغل مناسبی که در نظر دارید برساند. طبیعی است که این شغل منجر به اخذ اقامت دائم برای شما خواهد شد.

۵- پیوستن به خانواده

ویزای پیوستن به خانواده برای زمانی است که اعضای خانواده بخواهند در کنار هم در این کشور مقیم شوند و زندگی کنند. از زمانی که قوانین در سال ۱۹۶۸ اصلاح شد، پیوستن به خانواده رایج ترین دلیل برای مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت این کشور شده است. یک شهروند یا مقیم دائم ایالات متحده می تواند از والدین، همسر یا فرزند خود حمایت مالی کند. عضو اصلی خانواده می تواند به هر دلیلی، از جمله کار یا حتی به عنوان پناهنده، در ایالات متحده زندگی کند. با این حال، اخیراً رئیس جمهور تلاش کرده است تا با کاهش مهاجرت خانواده محور، سیاست را اصلاح کند و در نهایت تردد خانواده های خارجی را محدود کند.

۴- ازدواج

وقتی دو نفر که در کشورهای مختلف زندگی می کنند تصمیم به ازدواج می گیرند، معمولاً یکی به وطن دیگری نقل مکان می کند. در ایالات متحده، زن و شوهر می توانند برای ویزای ازدواج درخواست دهند که به نامزد اجازه می دهد تا از طریق آن ویزا وارد کشور شود. با استفاده از این روش، شهروندان غیر آمریکایی می توانند برای اقامت دائم ایالات متحده درخواست دهند. این یک روش رایج مهاجرت است. با این حال، ازدواج “صرفاً برای دریافت گرین کارت” تقلب محسوب می شود و می تواند منجر به تحمل پنج سال زندان و شامل جریمه ۲۵۰۰۰۰ دلاری فرد مقیم در امریکا شود.

۳- جنگ، خشونت و آزار و اذیت

رویدادهایی مانند جنبش های مبارزه با تبعیض نژادی، جنبش های آزادی خواهانه و عدالت خواهی، از مواردی است که برای ایالات متحده از اهمیت بسزایی برخوردار است. شهروندان غیرآمریکایی اغلب این کشور را به عنوان پناهگاه امنی برای اقامت، از نظر آزادی و عدالت شهروندی و مدنی در نظر می گیرند. افراد و خانواده هایی که از خشونت و جنگ به دنبال پناهندگی هستند، معمولاً در جستجوی امنیت و ثبات به ایالات متحده مهاجرت می کنند. نمونه بارز پناهندگی دادن طی دو سال گذشته برای جنگ زدگان اوکراینی آواره شده از جنگ میان روسیه و اوکراین است.

۲- سیاست

اغلب اوقات، چنین آزار و اذیت و خشونت هایی که در بخش بالا گفته شد، پیامد مستقیم سیستم سیاسی حاکم بر کشور مبدأ مهاجر است. به عنوان یک کشور پیشرو در زمینه دموکراسی، ایالات متحده به مهاجران فرصتی برای شنیده شدن صدای آنها ارائه می دهد تا بتوانند در این کشور آزاد اقامت داشته باشند. البته، همیشه شرایط موجود در ایالات متحده نیز آنطور که ما می‌خواهیم پیش نمی‌رود، اما توانایی رأی دادن حق و امتیازی است که به بسیاری از مردم در سراسر جهان داده نمی‌شود.

۱- در نهایت به خاطر اینکه امریکاست

روش های اقامت آمریکا 2 800x589 آسان ترین روش های اقامت آمریکا برای ایرانیان در سال 2023

اگرچه این دلیل ممکن است کمی بزرگ نمایی شده باشد، اما نمی توان تأثیری که تصویر آمریکا بر مردم سراسر جهان دارد را انکار کرد. بسیاری از افراد و خانواده ها که از فرهنگ عامه قدیم و جدید تغذیه می شود، ایالات متحده را به عنوان یک کشور پیشرو در زمینه های مختلف پذیرفته اند. چه کسی شیفته زرق و برق هالیوود یا شلوغی مرکز شهر منهتن نمی شود؟ از ورزش گرفته تا تلویزیون و هر چیزی که بین آن‌ها وجود دارد، نفوذ آمریکا در همه جا گسترش ‌یافته و تصویری متفاوت و به یاد ماندنی برای کسانی که علاقه مند به اقامت در این کشور هستند، ارائه می‌کند.

سخن پایانی
با توجه به دلایل ذکر شده در این مقاله، می بینیم که امریکا یکی از متفاوت ترین مقاصد مهاجرتی اقامت در دنیاست. برای رسیدن به این کشور پهناور و اخذ اقامت آن، راه های متعددی پیش بینی و توسط اداره مهاجرت ایالات متحده ارائه شده است که در شکل زیر دسته بندی های مختلف آن (از طریق خانواده، شغل، مهاجر خاص، پناهندگی، قربانیان خشونت، قربانبان سوء استفاده، سایر روش ها و به روش ثبت نام) قابل مشاهده است.

روش های اقامت آمریکا4 800x623 آسان ترین روش های اقامت آمریکا برای ایرانیان در سال 2023

سرمایه گذاری، خرید بزینس یا خرید سهام شرکت های معتبر و نامدار در امریکا، یکی از امن ترین راه هایی است که موسسه رویال اپلای با سابقه کاری موفق و ممتاز در این زمینه، این ویزا برای شما اخذ می کند. موارد بیشتری از روش های اخذ اقامت دائم امریکا را در وبسایت موسسه رویال اپلای | royalapplyبخوانید.

           
برو بالا
 

نظر کاربران : با ورود به حساب کاربری از نوشتن نظر خود امتیاز کسب کنید

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *