رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۲۱ فروردین ۱۳۹۷

آخرین تصمیم‌ها برای «تبریز ۲۰۱۸»

اشتراک گذاری

تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های تبریز، تخفیف ۳۰ درصدی کیف و کفش، تخفیف ۲۵ درصدی فرش تبریز از یکم الی ۲۵ اردیبهشت در قالب طرح عیدانه‌های تبریز ۲۰۱۸ و بازدید رایگان از موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی آذربایجان‌شرقی به مدت سه روز و در روزهای چهارم، پنجم و ششم اردیبهشت مهم‌ترین مصوبات آخرین نشست شورای سیاست‌گذاری تبریز ۲۰۱۸ بود که روز گذشته به ریاست محمد محب‌خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد.
به‌گزارش میراث‌آریا، در این جلسه مقرر شد، تخفیف بلیت قطارها و هواپیماها، تخفیف شیرینی و شکلات‌های تبریز و… نیز پیگیری شود. معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این جلسه گفت: «رویداد تبریز ۲۰۱۸ فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری آذربایجان‌شرقی و دیگر استان‌های کشور است و باید از این فرصت برای معرفی هرچه بهتر ایران استفاده کرد.» محمد محب‌خدایی افزود: «در مراسم افتتاحیه این رویداد پیش‌بینی می‌شود، رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت، مهمانان خارجی و جمعی از مسوولان و مهمانان داخلی حضور داشته باشند و فرصت بسیار مناسبی برای معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری کشورمان است و می‌تواند پایه‌گذار برگزاری دیگر مناسبت‌ها با هدف توسعه و رونق گردشگری باشد.» مرتضی آبدار، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست گفت: «پیش‌بینی حضور مهمانان خارجی در این مراسم شده است و در افتتاحیه این رویداد آماده میزبانی از وزرا و سفرای خارجی خواهیم بود. در همین ارتباط هتل‌های استان برای میزبانی شایسته از مهمانان داخلی و خارجی آماده شده‌اند. ۳۵ نیرو در استان آذربایجان‌شرقی برای تشریفات مراسم تعیین شده است که در همین ارتباط آموزش لازم به این افراد ارائه خواهد شد.»

 آخرین تصمیم‌ها برای «تبریز ۲۰۱۸»

نمایشگاه فرش در شهر جهانی فرش
ویدا توحدی، مشاور معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی نیز در این نشست گفت: «همزمان با برگزاری افتتاحیه این رویداد، نمایشگاه فرش و صنایع‌دستی با توجه به انتخاب تبریز به عنوان شهر جهانی فرش برگزار خواهد شد. ضمن اینکه خانه ایرانی که به‌عنوان یک طرح جدید در نمایشگاه‌های مختلف مورد اقبال مردم و هنرمندان قرار گرفته است، همزمان با رویداد تبریز ۲۰۱۸ در تبریز اجرایی خواهد شد.»

منبع: دنیای اقتصاد

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *