رزرو هتل تفریحات کیش

آبشار ارزفون

۲۴ دی ۱۴۰۱

یکی از جاذبه های بکر و زیبایی که در نزدیکی دریاچه گل پل واقع شده است، آبشار ارزفون می باشد. این آبشار زیبا، در میان جنگل های سر به فلک کشیده و تنومند و محوطه ای سبز و جنگلی واقع شده است که منظره بسیار زیبا و حیرت انگیزی را به شما نمایش خواهد داد. فاصله آبشار ارزفون تا دریاچه گل پل، حدود ۷۴ کیلومتر است که با ماشین حدود ۲ ساعت زمان نیاز است تا خود را به آن برسانید.

آبشار ارزفون

روستای ارزفون

این روستا از معدود مناطق جذاب و سرسبز در میان دیدنی های ساری است که فاصله به مراتب کمتری تا مرکز شهر ساری دارد. گردشگران می بایست نزدیک به ۱۷ کیلومتر از مرکز شهر فاصله بگیرند تا وارد این منطقه خوش آب و هوا و دیدنی شوند. روستای ارزفون در منطقه کلیجان رستاق قرار دارد. بهترین راه دسترسی به روستا، مراجعه به جاده ۷۰ آسیا و سپس، جاده پنده کلا و ارزفون است.

تور اروپا

روستای ارزفون ساری منطقه ای با باغ ها و زمین های کشاورزی بسیار است . چراکه تمام اهالی روستا به فعالیت هایی همچون باغداری، کشاورزی و دامداری مشغول هستند. پیشنهاد می شود اگر در میان دیدنی هایی ساری قصد بازدید از این روستا را دارید، نگاهی هم به مناطق جذاب و دیدنی اطراف از جمله جنگل ها و مناطق سرسبز مانند سوادکوه، شیرگاه، روستاهای دلاک خیل، جورجاده و غیره هم بیاندازید.

آبشار ارزفون

نحوه دسترسی

آدرس :قائمشهر -۷۴ کیلومتر بعد از دریاچه گل پل
آدرس دریاچه گل پل :مازندران، جنوب شرقی قائم شهر، ۵ کیلومتر بعد از روستای برنجستانک و سد خاکی زمزم

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *