رزرو هتل فضاگشت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

آبتین سیر توس

اشتراک گذاری

آژانس هواپیمایی آبتین سیر توس با سابقه ای بالغ بر دو دهه تجربه در سال ۱۳۸۷تاسیس گردید این شرکت دارای پرسنل مجرب و دوره دیده و با سابقه می باشد. از خدمات این شرکت می توان: مجری تورهای برتر داخلی و خارجی و برگزارکننده تورهای نمایشگاهی و انفرادی در هنگ کنگ به صورت تخصصی ، اخذ ویزای شینگن و دیگر ویزاها و رزرو آنلاین هتل در سراسر دنیا ، خدمات ویژه فرودگاهی ، پروازهای داخلی و خارجی و اخذ گواهینامه بین المللی ۱۰ و ۲۰ ساله ار IAA و …..
تجربه و اعتبار سال های متمادی خدمت در عرصه ایرانگردی و جهانگردی انگیزه ای برای ایجاد موسسه ای قدرتمند جهت حضور زمینه گردشگری و جذب توریست شد.

مسعود ملائکه نیکویی با سابقه ای بالغ بر ۲۴ سال فعالیت در زمینه ارائه تورهای موفق ( از سال ۱۳۷۲درسمت مسوول تورهای داخلی و خارجی در دفتر خدمات مسافرتی ادیبیان مشهد) با همراه داشتن اندوخته ای غنی از متدها و روش های نوین گردشگری و ارائه مشاوره بهترین روش های سفر از سال ۱۳۸۳شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آهنگ سفر رابه صورت مشترک تاسیس نمود.

حضور موفق این شرکت در سال های ۱۳۸۳ الی ۱۳۸۷ در مسیر گردشگری و همچنین تجارب سالیان گذشته در این شرکت باعث پیشرفت روز افزون گردید.

با توجه به تجربیات دیرینه در زمینه گردشگری بین المللی،با استعانت از ایزد منان شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی آبتین سیر توس در شب عید سعید قربان سال ۱۳۸۷ با حضور ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی و مدیران عامل آژانس ها و مدیران هتل های مشهد افتتاح گردید.

آبتین با ارائه مشاوره در زمینه سفرهای داخلی و خارجی و همچنین خدمات تورهای برتر به صورت حرفه ای با کادری مجرب و دارای دانش فنی روز حضوری مقتدر را آغاز کرد.

تعالی اهداف آبتین با ارائه بهترین و مدرن ترین روش های روز سفرهای گروهی و انفرادی، سیاحتی و زیارتی و همچنین سفرهای نمایشگاهی و یا کاری bussines traveling و همچنین ارج نهادن به مسافران گرامی و مشتریان عزیز به عنوان مهم ترین اصل نهادینه شده است.

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *