رزرو هتل ایران بوم گردی

پرداخت بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات گردشگری و صنایع دستی در لرستان

زمان مطالعه : < 1 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۳۰ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش ایرنا سید امین قاسمی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این تسهیلات به منظور توسعه تأسیسات گردشگری و رونق تولیدات صنایع دستی استان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

وی همچنین برگزاری جلسات مکرر از طریق ستاد تسهیل سرمایه گذاری، شورای گفتگوی بخش خصوص و دولت، جلسات پروژه‌های کلیدی استان و کارگروه اشتغال و سرماسرمایه گذاری استان را از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای رفع مشکل سرمایه گذاران تأسیسات گردشگری و صنایع دستی عنوان کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان همچنین گفت: ۳۲ نشان مرغوبیت صنایع دستی توسط استان کسب شده که از این تعداد ۲۶ نشان ملی و ۸ نشان یونسکو و جهانی است.

وی افزود: اهداف برگزاری نشان ملی مرغوبیت کالای صنایع دستی، کمک به ارتقا و بهبود کیفی محصولات بر اساس فاکتورهای تعیین شده نشان بین‌المللی مرغوبیت صنایع دستی یونسکو است.

قاسمی بیان کرد: براساس تفاهم نامه همکاری بین معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان با بانک گردشگری با محوریت حمایت و توسعه کارگاه‌های صنایع دستی در کشور و ابلاغ دستورالعمل مربوطه به ادارات کل، صاحبان کارگاه‌های صنایع دستی می‌توانند با مراجعه صنایع دستی و هنرهای سنتی استان و طی روال قانونی از این تسهیلات استفاده نمایند.

وی اظهار داشت: این تسهیلات به میزان یک تا پنج میلیارد ریال با نرخ ۱۰ درصد بوده و مدت بازپرداخت آن نیز ۳۶ ماه است.

لرستان  پرداخت بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات گردشگری و صنایع دستی در لرستان

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

هتل های وان ترکیه تراول ماگ
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جاباما