غار آکواریوم گنجنامه | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

غار آکواریوم گنجنامه

دسته بندی مطالب بر اساس :
2017-02-22غار آکواریوم گنجنامه همدان همدان

آغاز پروژه غار آکواریوم گنج نامه در سال 1390 توسط گروه مشترکی از مهندسان و پیمانکاران ایرانی و خارجی با هدف خلق محیطی متفاوت و به منظور جذب هرچه بیشتر گردشگر و محیا کردن محلی برای تحقیقات و ارتقا سطح اموزش و با تلفیق دو عنصر متفاوت، صخره و کوهستان با اعماق آبهای دریا و با الهام از غار علیصدر شروع به طراحی گردید.

برخی از مشخصات فنی این مجموعه : مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع و ارتفاع متغیر 2.5 تا 15 متر. ظرفیت 85000 لیتر در سالن اصلی و دارای 21 آکواریوم آب شور و شیرین با ابعاد متغیر 1*1 تا 2*2 متر میباشد. دارای آکواریوم نگهداری سفره ماهی و ستاره دریایی همچنین آکواریومهای پلنت به ابعاد 3*2 که در نوع خود بی نظیر است همچنین محوطه نگهداری مجموعه ای از بهترین نمونه های نادر زیست محیطی و خزندگان سراسر جهان در طبقه دوم غار.

کل مسیر بازدید از این غار در سه سالن اصلی با راهرو هایی دارای مه و باران مصنوعی با رایحه های مربوطه میباشد و حال و هوای کاملا متفاوت بدون اطلاع بازدید کننده از قسمت بعدی به مخاطب میدهد.

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

غار آکواریوم گنجنامه

PDFPrint
نقشه :
وضعیت آب و هوا :
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

حمید رضا شاهمیری تفرشی سه‌شنبه 7 فروردين 1397 - ساعت 14:07:55

با سلام بسیار زیبا اما ای کاش یک جایی نامی از طراح و سازنده اسکلت اولیه هم به میان می آمد البته طرح من بسیار فراگیر تر از این بود که به دلیل اختلاف با مدیر عامل نیمه کاره رها شد اما دستشان درد نکنه باز هم خوب ادامه داده اند

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.