بلیط هواپیما سوئیت تبریز

سينما پامچال تهران

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸سينما پامچال تهران استان تهران تهران

سينما پامچال تهران با ظرفيت ۱۶۰ نفر اولين سالن مدرن نمايش فيلم در جنوب شرقی پايتخت است که در طول ۳۰ سال گذشته به بهره برداری رسيده است. سينما پامچال از استاندارد های بالايی در حوزه اکران فيلم های سينمايی برخوردار بوده و تجهيزات و امکانات آن نيز به لحاظ فنی به روز است.سينما پامچال در یکی از بزرگ ترین پارک های جنوب شهر تهران واقع شده است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است و بخش بزرگی از این مخاطبان نیز افراد فرامنطقه ای هستند.
شهرداری منطقه ۱۵ از سال ۸۵ اقدامات لازم را برای تبدیل سالن های موجود در پارک پامچال به سالن سینمایی را به صورت کامل انجام داد. در نهایت این سالن سینمایی در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
سالن سینمایی پامچال در درجه کیفی «مدرن» قرار دارد. برای راه اندازی این سالن سینمایی بازسازی های لازم در حوزه مبلمان داخلی، تجهیزات و امکانات و تمامی وسایل مورد نیاز سالن سینمایی انجام شده است که به نحوی که هم اکنون این سالن سینمایی به یکی از سالن های با امکانات و خوب پایتخت تبدیل شده است.
روزهای سه شنبه می توانید فیلم های سینمایی را با بلیط نیم بها تماشا کنید.
سينما پامچال تهران با ظرفیت ۱۶۰ نفر تجهیز شده است که از استاندارد های بالایی در حوزه اکران فیلم های سینمایی برخوردار بوده و تجهیزات و امکانات آن نیز به لحاظ فنی به روز است که با کیفیت بالایی به اکران فیلم خواهد پرداخت.این سالن سینمایی در مالکیت شهرداری تهران قرار دارد.سالن سینمایی پامچال اولین سالن سینمایی منطقه جنوب شرق تهران است که در ۳۰ سال گذشته احداث شده و توانسته است به بخشی از نیازهای مردم این منطقه از پایتخت، پاسخ دهد.
تلفن تماس : ۳۳۴۸۷۰۲۰
آدرس : بزرگراه امام رضا (ع)، مشیریه، پارک خلیج فارس، سالن سینمایی پامچال

از جاهای دیدنی سینما پامچال تهران پارک جنگلی توسکا در محله مشیریه می باشد.


سينما پامچال تهران
سينما پامچال تهران

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *