بلیط هواپیما سوئیت تبریز

رستوران البرز

۱۰ مرداد ۱۳۹۴رستوران البرز استان تهران تهران

نام رستوران البرز در بین بسیاری از مردم با عنوان بهترین و گرانترین چلوکبابی تهران شناخته می شود. البرز که کمتر کسی در تهران پیدا می شود که نام آن را نشنیده باشد شهرت زیادی به خاطر کباب های ۵۰ سانتی متری خود دارد. انواع کباب ها و چلوکباب ها، استیک، شنیسل و تعدادی غذای دریایی در این رستوران سرو می شود.
در تهران سالن های غذا خوری بسیار خوبی وجود دارد، ولی چند تایی از آنها برای خود اسم و رسم خاصی پیدا کرده اند. یکی از این رستوران ها چلوکبابی البرز می باشد. این رستوران در خیابان سهروردی شمالی نبش کوچه نیکوقدم واقع شده است. البته شاید اگر روز جمعه یا یک روز تعطیل به آنجا مراجعه نکنید، پیدا کردنش کمی دشوار باشد ولی اگر روز جمعه حدود ساعت ۲ بعد از ظهر به خیابان سهروردی شمالی بروید با توجه به نوع و حجم اتومبیل هایی که در یک قسمت از این خیابان پارک شده آنجا را به راحتی پیدا خواهید کرد. البته فراموش نکنید به ازای هر نفر حداقل ۱۵ هزار تومان همراه خود داشته باشید.
البته فکر نکنید چون قیمت های این رستوران بالا می باشد می توانید به راحتی جا برای نشستن پیدا کنید. در ابتدای ورود، با صفی طولانی در راه پله این رستوران که در طبقه دوم ساختمان قرار گرفته است مواجه می شوید.
ولی با اینکه این رستوران در طبقه دوم قرار دارد دارای محیط بسیار روشن و دل بازی می باشد که البته کاملا خانوادگی است.
از کیفیت غذاهای این رستوران خواسته باشید بسیار خوب است و اطمینان داشته باشید که غذایی خوب و لذیذ نوش جان خواهید کرد. البته وقتی که مسئولین آنجا غذا را برای شما سرو می کنند کمی از طول کباب های آنجا متعجب خواهید شد. من تا کنون کباب کوبیده با طول ۶۰ سانتیمتر ندیده بودم شما را نمی دانم.

آدرس: سهروردی شمالی-بالاتر از چهارراه شهید بهشتی-نبش کوچه نیکوقدم
تلفن : ۸۳۶۰-۰۲۱

رستوران البرز

رستوران البرز

رستوران البرز

رستوران البرز

 

نظر کاربران :

 • جمشید رحمانی

  تو رستوران البرز تو بدو ورود با آب پرتغال یا آب هویج ازتون پذیرایی می کنه ، بعد هم اولین چیزی که چشمت رو می گیره قیمت های بالای غذاهاش ، البته وقتی سرو میشه متوجه میشی که تمام غذاها دو نفره است و خیلی حجم غذاهاش زیاده ، موسیقی که در فضای رستوران پخش می شه بد نیست و آهنگ انتخابی هم می خونه که البته باید بگم همه این ها به حسابتون زده می شه و از خجالتتون در میان

  ۹ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • محمد

  کیفیت غذاها خوبه ولی قیمت ها به هیچ عنوان تاکید می کنم به هیچ عنوان مناسب نیست .. و در واقع پول سه پرس غذا رو می گیرن ولی یه پرس می دن !! مثلا برگ بدون برنج ۱۰۰ تومن !! در حالی که در بهترین رستوران ها شیشلیک شون قیمت ش از این پایین تره … یا ماهی ۶۸ تومن؟!!! … آخه هر چقدم کیفیتش خوب باشه اینجوری انگار سر گردنه هست

  ۹ دی, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *