رزرو هتل فضاگشت
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازگشایی مسیر کویر مرنجاب پس از چند روز

اشتراک گذاری

مسئول گردشگری شرکت توسعه و عمران پایدار آران و بیدگل گفت: با بهبود شرایط عبور و مرور در جاده منتهی به کویر مرنجاب ممنوعیت ورود به کویر مرنجاب لغو شد.

سجاد میرزایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت راه های ورودی به مرنجاب اظهار کرد: با توجه به بارندگی شدید هفته گذشته و جاری شدن آب فراوان در مسیر کویر مرنجاب و باتلاقی شدن ورودی دوم مرنجاب تصمیم بر آن شد برای حفظ جان و مال گردشگران مسیر چند روزی مسدود شود.

اجاره خودرو

وی افزود: خوشبختانه پس از چند روز شرایط جاده بهبود پیدا کرد و از باتلاقی بودن جاده کاسته شد و مسیر برای عبور و مرور گردشگران و وسایل نقلیه آمادگی کامل دارد.

 بازگشایی مسیر کویر مرنجاب پس از چند روز

میرزایی تصریح کرد: با توجه به خاکی و ماسه ای بودن بیشتر مسیر با بارندگی شدید برای وسایل نقلیه مشکل ایجاد می شود، ولی در چند روز اخیر با کاهش شدت بارندگی در جاده منتهی به مرنجاب مسیر برای تردد وسایل نقلیه آماده است و برای میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی آمادگی کامل داریم .

وی گفت: در همه شرایط از گردشگران و بازدید کنندگان کویر می خواهیم به طبیعت کویر احترام بگذارند و ضمن رعایت نکات ایمنی و رانندگی صحیح از تخریب محیط زیست منطقه خودداری کنند و با آگاهی کامل وارد منطقه کویر مرنجاب شوند تا با خاطره ای خوش به شهر خود باز گردند.

منبع: ایسنا

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *