بلیط هواپیما

وب سرویس پرواز

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۸ بهمن ۱۳۹۷

با توجه به گسترش تکنولوژی و استفاده روزافزون مردم از اینترنت بیشتر گردشگران ترجیح می دهند از خدمات آنلاین شرکت های گردشگری به جای مراجعه حضوری استفاده نمایند. امروزه شرکت های گردشگری با ارائه وب سرویس های مختلف، تمامی خدمات خود از جمله خرید بلیط، رزرو هتل و تور را به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان در هر ساعت از شبانه روز ارائه می دهند.

انواع وب سرویس ها
از آنجائیکه وب سرویس راهی ارتباطی میان دو نرم افزار است در روند بهبود خدمات برای مسافران تاثیر بسزایی دارد با استفاده از وب سرویس ها دیگر نیازی نیست مسافران زمان طولانی را صرف پیدا کردن آژانس مورد اعتماد و بررسی زمان پروازها و تهیه بلیط نمایند. وب سرویس ها انواع مختلفی دارند که در ذیل به صورت مختصر شرح می دهیم.

 وب سرویس پرواز

وب سرویس پرواز:
با استفاده از وب سرویس پرواز، لیستی از پروازها با جستجو مبدا و مقصد مورد نظر، پرواز، تاریخ و زمان پروازو ایرلاین های مختلف نمایش داده می شود و مسافران می توانند در هر ساعات از شبانه روز پرواز مور نظر را به صورت آنلاین رزرو و خریداری نمایند. وب سرویس پرواز چارتری، تمامی پروازهای چارتری و وب سرویس پرواز سیستمی تمامی پروازهای سیستمی را در لیستی به تفکیک نمایش می دهد. در وب سرویس پرواز داخلی تنها پروازهای داخلی و در وب سرویس پرواز خارجی تنها لیستی از پروازهای خارجی با سرعت بالا به گردشگران نمایش داده می شود.

 وب سرویس پرواز

وب سرویس هتل:
مشاهده تمامی هتل ها ، هزینه های هتل، نمایش اتاق ها بر اساس ظرفیت و قابلیت رزرو و پرداخت آنلاین در وب سرویس هتل برای مسافران امکانپذیر است.

وب سرویس بلیط :
وب سرویس بلیط در حقیقت همان وب سرویس پرواز است که به صورت چارتری و سیستمی و یا داخلی و خارجی لیستی از پروازها را نمایش می دهد. وب سرویس بلیط قطار نیز زمان و تاریخ حرکت قطارها را در هر زمانی از مبدا و مقصد خاصی نمایش و قابلیت رزرو و خرید آنلاین را دارد.

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *