بلیط هواپیما سوئیت تبریز

راههای ورود به کانادا با موسسه ی حقوقی سفیران سروش سعادت

زمان مطالعه : 4 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۰ آذر ۱۳۹۷

در حال حاضر مهاجرت به کانادا از راههای مختلفی انجام می شود که اگر با اگاهی کامل انجام شود با قبول شدن درخواست مهاجرتی از کانادا مواجه خواهید شد و موسسه ی سفیران سروش سعادت با آماری خیره کننده و بیشترین امار کسب ویزا در مورد کشور کانادا تخصصا در زمره ی بهترینهای موسسات مهاجرتیست.
البته هر ساله این قوانین بنا بر دلایل سیاسی و اقتصادی و برنامه ی بلند مدت اداره ی مهاجرت کانادا دچار تغییر می شوند که آگاهی از آنها هم می تواند کمک شایانی در زمینه مهاجرت به کانادا داشته باشد.پس همیشه با وکلای معتبر در ارتباط باشید.

 راههای ورود به کانادا با موسسه ی حقوقی سفیران سروش سعادت

مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸ بر اساس کدامین قوانین است؟
بهترین روشهای مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۸ کدامند ؟

برخی از راههای ورورد به کانادا
ویزای توریستی کانادا
ویزای سرمایه گذاری کانادا
ویزای ازدواج و نامزدی کانادا
ویزای تولد کانادا
ویزای کاری کانادا
ویزای تحصیلی کانادا

 راههای ورود به کانادا با موسسه ی حقوقی سفیران سروش سعادت

ویزای توریستی کانادا

سفری آگاهانه به کانادا
سفر به کانادا قبل از مهاجرت به کانادا می تواند به شما اگاهی و بینش کافی درباره شرایط زندگی در کانادا را بدهد.
اما این همه ی آنچیزی نیست که شاید در آینده از آن انتظار داشته باشید . پس سفر به کانادا در کل با زندگی دایم در کانادا ،
دارای تفاوتهای زیادی است که باید برای زندگی بهتر در کانادا این تفاوتها را لمس کنید تا درک بهتری از کانادا و زندگی در کانادا داشته باشید.
اخذ ویزاهای توریستی از کشورهای معتبر دنیا شرایط خاص خود را دارد و معمولا نیازمند ارائه مدارک قوی و تضمین کننده ی برگشت متقاضی از کشور مقصد میباشد که معمولا نیازمند ارائه مدارکیست که نشان میدهد فرد متقاضی به کشور خود برمیگردد.
مدارکی مانند: گردش مالی خوب ، سند ملکی و سابقه ی کاری و مدرک تحصیلی و داشتن پروانه ی کسب و کار یا طبابت و غیره….
البته اگر فرد تاریخچه ی سفر خوبی یا اصطلاحا تراول هیستوری خوبی داشته باشد و مخصوصا اگر در یک سال اخیر ویزای شنگن داشته باشد و یا از کانادا دارای دعوتنامه باشد نیز شانس بالاتری برای ویزای توریستی کانادا خواهد داشت.
ویزای سرمایه گذاری کانادا
کانادا دارای استانهای زیادی است که هر کدام با توجه به شرایط اقلیمی خاصی که دارند دارای قوانین مهاجرتی شاید مختلفی داشته باشند بخصوص برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این استانها.
مثلا ویزای سرمایه گذاری در یک استان بخاطر منابع سرشار پول بهتر است روی آن تمرکز داشته باشد تا زودتر نتیجه دهد تا کالا و سرمایه گذاری از جنس دیگر .پس شناخت استانها از لحاظ اقتصادی می تواند کمک خوبی باشد.

 راههای ورود به کانادا با موسسه ی حقوقی سفیران سروش سعادت

ویزای ازدواج در کانادا
اما در حال حاضر گرفتن ویزای ازدواج در کشورهای معتبر دنیا امریست پیچیده و سخت و معمولا افرادی در این زمینه موفق میشوند که واقعا قصد ازدواج داشته و مدارک لازم و کافی در این جهت ارائه میدهد و صبوری کرده تا به موفقیت برسد.
و باید مدارک قوی و مستند و مستدلی برای قانع کردن آفیسر ارائه شود.برای مثال یکی از مدارک مهمی که جهت ارائه نیاز میباشد این است که فرد حاضر در کانادا نشان دهد علاوه بر هزینه ی زندگی خود به قدری درآمد داشته باشد تا هزینه های فرد دیگری که برای ازدواج معرفی کرده را بتواند تقبل کند.

اقامت کانادا از طریق تولد:
تولد در کانادا می تواند از در ذهن بسیار از کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند ایده ال باشد .
با تولد فرزند در کانادا ، فرد متولد شده شهروند کانادا محسوب می شود و پاسپورت کانادایی گرفته و از تمام امکانات و حق و حقوق یک کانادایی برخوردار خواهد شد.
اما اینکه از طریق تولد فرزند در کانادا شخص و خانواده متولد شده یا همان والدین بتوانند اقامت کانادا را بگیرند مبحث دیگری است که شاید ساده ترین جواب آن در حالت کلی نه باشد . البته موضوعات دیگری هم در مبحث تولد در کانادا مطرح می شود مانند هزینه های زایمان در کانادا و خرج و مخارج بچه داری در کانادا و …. که در مقالاتی در سایت به آنها اشاره شده است.

ویزای تحصیلی کانادا:
در حال حاضر اکثر مهاجرینی که از ایران اقدام به مهاجرت به کانادا میکنند اکثرا راه ویزای تحصیلی کانادا را انتخاب کرده و از این راه به مهاجرت کانادا میرسند.
درس خواندن در کانادا می تواند هم شما را با کانادا بیشتر اشنا کند و هم مهاجرت شما را سرعت و کیفیت ببخشد. در کانادا همیشه کار در کنار تحصیل عامل موفقیت محسوب می شود و این یکی از دلایل پیشرفت در کار و زندگی در کاناداست. اخذ ویزای تحصیلی کانادا مخصوصا از انجایی که برای اخذ ویزای کاری کانادا داشتن تحصیلات کانادایی امتیاز مخصوص اخذ کرده و راه را برای موفقیت هموار میکند.
نظام آموزشی کانادا برای افراد اینترنشال و خارجی هزینه بر و پولی میباشد.
از این رو کشور کانادا در زمره ی کشورهاییست که تحصیل یک فرد خارجی در آن هزینه بر است. اما در مقایسه با کشورهای همسطح خود و در مقایسه با کشورهای اروپایی و حتی کشورهادی دیگر مانند امریکا و استرالیا و نیوزلند از هزینه ی تحصیل کمتری برخوردار است.و میتوان گفت از این حیث در زمره ی بهترین انتخابها محسوب میشود.
.

ویزای کار کانادا :
در مهاجرت به کانادا از طریق کار در رابطه با اخذ ویزای کاری کانادا توضیحاتی داده شده که در این بخش توضیحات نسبی این بخش را خدمتتان عرض می کنم و در انتها به امتیاز بندی ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ خواهم پرداخت .
یکی از بهترینهای ویزاهای دنیا و به همان نسبت مشکلترین ویزاهای مهاجرتی ویزای کار کانادا میباشد. jobvisa canada
کانادا با توجه به مساحت بزرگ و به همان نسبت جمعیت کم و اقتصاد قوی و زبان رسمی انگلیسی به عنوان اصلی ترین گزینه های مهاجرتی دنیا انتخاب میشود.
موسسه سفیران سروش سعادت ارائه دهنده ی برترین خدمات مهاجرتی و حقوقی با سابقه ی چند ساله در این زمینه همراه شما خواهد بود تا مهاجرت به کانادای خود را رقم بزنید.برای کسب اطلاعات جامع به وب سایت موسسه مراجعه نموده و با مشاورین ما نیز در ارتباط باشید.

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *