رزرو هتل فضاگشت
۱۸ بهمن ۱۳۹۳

توسعه صنعت گردشگری بیکاری گیلان را برطرف می‌کند

اشتراک گذاری

تاریخ خبر :۱۳۹۳/۱۱/۱۷-به گزارش خبرگزاری فارس از رضوانشهر، رضا علیزاده عصر امروز در مراسم افتتاح طرح پذیرایی گردشگری پاسارگاد بخش‌خصوصی پره‌سر این شهرستان، اظهار کرد: صنعت گردشگری بهترین فرصت برای اشتغال‌زایی بوده و معضل بیکاری را برطرف می‌کند.

وی با بیان اینکه با همکاری دستگاه‌های دیگر می‌توان صنعت گردشگری را توسعه داد، تصریح کرد: تورهای گردشگری این امکان را به ما می‌دهد که در اقامت و پذیرایی و خدماتی تورهای گردشگری صنعتی فرابخشی صنعتی به نتیجه برسیم.

اجاره خودرو

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان خواستار حمایت دستگاهای اجرایی و بانک‌های عامل از صنعت گردشگری شد و افزود: شیرینی به بار نشستن سرمایه‌گذاری به این است که جمعی در کنار یکدیگر قرار گیرند و سرمایه‌گذاری به ثمر بنشیند.

وی درباره طرح پذیرایی گردشگری پاسارگاد پره‌سر تصریح کرد: درخواست این طرح در سال ۹۱ به اداره‌کل میراث فرهنگی استان ارائه شد و قرار است در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۷۲۵ مترمربع ساخته می‌شود.

علیزاده میزان سرمایه‌گذاری طرح مذکور را ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و یادآور شد: تسهیلات این طرح ۱۳۰ میلیون تومان است که سرمایه‌گذار مبلغ ۶۴ میلیون تومان آن را دریافت کرده است.

وی با اشاره به اینکه آبشار «ویسادار» پره‌سر می‌تواند مقصد خوبی برای گردشگران باشد، خاطر نشان کرد: رضوانشهر و بخش پره‌سر با داشتن طبیعت، کوه و دریا و آبشار بکر «ویسادار» می‌تواند گردشگران زیادی جذب کند.

597 توسعه صنعت گردشگری بیکاری گیلان را برطرف می‌کند

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *