بلیط هواپیما سوئیت تبریز

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران

۶ شهریور ۱۳۹۸

شرکت مهاجرتی کنکاش بدون تردید یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین شرکت های شناخته شده در تهران است. شرکت مهاجرتی کنکاش با سابقه طولانی بالغ بر ۳۰ سال در تهران مشغول به انجام انواع فعالیت های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری و همچنین اخذ اقامت کانادا و اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری، کار آفرینی و استارت آپ است.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران
این شرکت رویکرد بسیار تخصصی به مقوله اخذ اقامت و تابعیت داشته و تنها در صنعت مهاجرت از روش های سرمایه گذاری، استارت آپ و کارآفرینی مشغول به فعالیت است و بنابراین روش های دیگر از اخذ اقامت از طریق تحصیل و یا روش های کاری و نیروی متخصص در لیست فعالیت های این شرکت قرار ندارند.
مطمئنا روش های اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری که مستلزم هزینه ها و مبالغ سرمایه گذاری چشمگیر هستند، بیش از هر اقدامی مستلزم انتخاب و به کارگماری یک شرکت معتبر و امین و با تجربه می باشند و در این زمینه شرکت کنکاش یک گزینه با تمام این ویژگی ها محسوب می شود.

از جمله فعالیت های شرکت مهاجرتی کنکاش می توان به برنامه های مختلف اخذ اقامت اروپا، اخذ اقامت کانادا و اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اشاره کرد:
اخذ تابعیت کشور دومینیکا از طریق کمک بلاعوض و همچنین از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری:
علاقمندان به دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا می توانند با سرمایه گذاری در یکی از پروژه های تایید شده دولت دومینیکا که اکثرا در صنعت هتل هستند و یا با پرداخت مبلغی به عنوان کمک بلاعوض به صندوق ملی دولت دومینیکا برای اخذ تابعیت این کشور زیبا درخواست داده و تنها با گذشت حدود ۶ ماه پاسپورت دومینیکا را دریافت نمایند.
اخذ تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملک و یا سپرده گذاری در بانک:
با خرید یک یا بیش از یک ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار آمریکا و یا با انجام سپرده گذاری به ارزش ۵۰۰ هزار دلار در یک بانک در کشور ترکیه می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور زیبا و همسایه ایران اقدام کرد و از تمام مزایای داشتن شهروندی ترکیه بهره برد.
اخذ تابعیت کشور قبرس در اتحادیه اروپا از طریق خرید ملک در قبرس:
با خرید ملک به ارزش ۲ میلیون یورو در کشور قبرس و همچنین با پرداخت ۱۵۰ هزار یورو بلاعوض به نهاد های دولتی این کشور که یک کشور عضو اتحادیه اروپا است، می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت قدرتمند قبرس اقدام نموده و از تمام مزایای آن از جمله سفر بدون ویزا به کل اروپا و بسیاری کشورهای دیگر و امکان زندگی در تمام اتحادیه اروپا بهره مند شد.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران
اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک:
با خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو می توان برای اخذ اقامت پرتغال اقدام کرد. همچنین در صورتی که ملک خریداری شده یک ملک با قدمت بیش از ۳۰ سال و در حال بازسازی باشد، می توان تنها با سرمایه گذاری به ارزش ۳۵۰ هزار یورو واجد دریافت اقامت پرتغال از طریق خرید ملک شد و به این ترتیب امکان زندگی در کشور پرتغال و سفر بدون ویزا در کل کشورهای حوزه شنگن را بدست آورد.
اخذ اقامت پرتغال از طریق ویزای انجل که ترکیبی از سرمایه گذاری و استارت آپ است:
در برنامه ویزای انجل پرتغال با پرداخت هزینه ای تقریبا نصف هزینه لازم برای خرید ملک در پرتغال می توانید صاحب یک ایده بیزینسی استارت آپ و نوآورانه شوید، اقامت و تابعیت کشور پرتغال را از آن خود کرده و از تمام مزایای داشتن اقامت اروپا بهره مند شوید.
اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ:
در برنامه استارت آپ کانادا با داشتن یک ایده استارت آپی و صرف هزینه هایی از جمله تاسیس شرکت در کانادا، دوره های آموزشی و … می توانید در مدت کوتاه اقامت دائم کشور کانادا را بدست آورید.
اخذ اقامت کانادا از طریق روش های مختلف سرمایه گذاری در استان های کانادا:
به غیر از روش استارت آپ، اکثر استان های کانادا روش هایی برای دریافت اقامت کانادا از روش های سرمایه گذاری و کارآفرینی استانی ارائه می دهند که با بررسی دقیق هر پرونده و در نظر گرفتن شرایط استان های مختلف می توان بهترین گزینه را برای متقاضیان در نظر گرفت.
شرکت کنکاش با چندین دهه سابقه درخشان در امر دریافت اقامت کانادا، اقامت اروپا و انواع پاسپورت ها از طریق سرمایه گذاری، مجموعه وسیعی از نمونه کار برای ارائه در دست دارد.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران
شرکت کنکاش یک شرکت مشاوره ای و وکالتی بین المللی است که شعبه اصلی آن در تهران می باشد اما در لیسبون پرتغال، استانبول در ترکیه و کالیفرنیا در آمریکا نیز دفتر فعال دارد.

بلیط هواپیما ارزان

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

 • رضا حسینی

  سلام
  چطوری میشه با دوره های آموزشی استارت آپ به کانادا مهاجرت کرد ؟
  باید در دوره ها شرکت کنیم یا تدریس کنیم ؟
  ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

  ۵ شهریور, ۱۳۹۸ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *