بلیط هواپیما سوئیت تبریز

ایران، سرزمین چهار فصل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۷ خرداد ۱۳۹۹

طبیعت زیبا و بی‌بدیل ایران همواره به تنوع و گوناگونی شهره و زبانزد است. در میان اوج سرمای فصل زمستان، مناطقی از ایران، با آب و هوای گرم و دل‌چسبش، پذیرای مسافران بسیار می‌شود، و بالعکس، در میان اوج گرمای فصل تابستان، بسیارند مناطق سردسیر و ییلاقی که میزبان مسافران تابستانی خواهند شد.

هوزاس، تجربه ی سفری امن و آرام
افراد بسیاری هستند که فقط به‌خاطر امنیت و اطمینان در هنگام سفر، مجبور به انتخاب اقامتگاه‌های خاصی ویژه ی مسافران هستند و این مسئله مانع تجربه‌ی زندگی در محیطِ طبیعیِ وهمچنین همراه عزیزان در مقصد سفرشان است.هوزاس برای این افراد مژده دارد. هوزاس تجربه خانه‌های جنگلی و ساحلی، ویلاهای شخصی و مجلل، حتی خانه‌های ساده و روستایی را به مسافران عزیز مژده می‌دهد.

 ایران، سرزمین چهار فصل

هوزاس، خانه امن شما در سفر
اگر تصمیم به شروع یک سفر تابستانی دارید، هوزاس خانه‌ امن شماست در سفر. فقط کافی است مقصد سفرتان را با هوزاس در میان بگذارید و از بین انواع اقامتگاه‌ها؛ ویلاهای جنگلی و ساحلی در مناطق ییلاقی از جمله شمال ایران، اطراف تهران و غیره انتخاب کنید.

تابستانه های هوزاس
کمپین تابستانه هوزاس، برای مسافران و گردشگران عزیز شرایط ویژه‌ای را ترتیب داده است. مدیریت این مجموعه، هدف و شرایط کمپین ویژه ی تابستان هوزاس را به شرح زیر بیان کردند:
مجموعه ی ما در نظر دارد با توجه به گوناگونی و تغییر سلایق مسافران و همچنین نیازهای به روز جامعه ی گردشگری، در کمپین تابستانه خود، ویلاها، خانه‌ها، کلبه‌ها و اقامتگاه‌های اختصاصی و ویژه ای را در مناطق ییلاقی و متناسب با آب و هوای فصل تابستان در اختیار مسافران قرار داده و امنیت، سلامت، پاکیزگی و امکانات مکان های نام‌برده را از هر لحاظ تامین کند.
ایشان در ادامه، پیرامون تخفیف‌های تابستانه‌ کمپین هوزاس، به ارجحیت رضایت، اعتماد و آسایش مسافران تاکید و از آنها دعوت کردند که اقامت در مقصد سفرشان را به کمپین تابستانه ی هوزاس بسپارند و سفری بدون نگرانی و بدون استرس را تجربه کنند.
پس به هوزاس سر بزنید، مقصد سفرتان و ویژگی های اقامتگاه موردنظرتان راثبت کنید، از تخفیف‌های تابستانه ی هوازاس استفاده کنید و از سفرتان لذت ببرید.

 ایران، سرزمین چهار فصل

مژده از هوزاس و مژدگانی هم از هوزاس
به هوزاس سر بزنید، مقصد خود را مشخص کنید و از هوزاس خانه‌ی رویایی‌تان را در مقصد سفرتان مژده بگیرید. مژدگانی هوزاس نیز برای شما تخفیف های ویژه‌ی تابستان هستند. تخفیف های تابستانه ی هوزاس را از دست ندهید، هوزاس خانه ی‌شماست، هر کجای ایران که باشید.

           
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *