اُپارک تهران

اُپارک به عنوان بزرگترین پارک آبی سرپوشیده، فعالیت خود را در بهار 1396 با هدف ارائه خدمات خاص پارک آبی در سطح استانداردهای بین المللی و فراهم کردن مکانی ایمن و شاد برای سپری کردن اوقات فراغت و ایجاد تجربه ای متفاوت، هیجان انگیز و ماندگار آغاز کرده است.
55000 متر مربع زیر بنا با طراحی مدرن، حدود 3000 لاکر جهت استفاده میهمانان، 14 عدد سرسره مهیج ویژه بزرگسالان، مجموعه الوپیا (جزیره کودکان)، استخر موج سونامی، رودخانه خروشان که توسط شرکت white water کانادا اختصاصاً برای مجموعه اُپارک طراحی و اجرا شده.
اهداف کلان اُپارک:
– ارائه خدمات مدرن پارک آبی
– فراهم آوردن مکانی ایمن و شاد برای گذراندن اوقات فراغت افراد خانوادها
– ایجاد تجربه ای متفاوت و مطلوب (شاد و هیجان انگیز) از پارک آبی برای مخاطبان
– ارائه خدمات با استانداردهای بین المللی (برخورد کارکنان، تصفیه آب، دستگاه ها، دستگاه ها، لاکرها و …)

جزیره اُلوپیا

اوپارک
این قسمت برای کودکان و نوجوانان تا رده سنی 16 سال طراحی شده است . جزیره الوپیا با بهره گیری از به روزترین استاندارد های بین المللی محیطی امن و شاد را برای کودکان ایجاد کرده است. لذت همهمه شاد کودکانه و تجربه ای کم نظیر , کودکان و والدین را به استفاده مجدد از اُپارک ترقیب میکند.

گوگولیا
اوپارک
این قسمت برای خردسالان زیر 6 سال طراحی شده است . استفاده از سرسره های این بخش , دوستی عمیقی را بین خردسالان عزیز و آب ایجاد خواهد کرد. تعبیه دو سرسره که امکان استفاده خردسالان به همراه والدین آنها را میسر میکند، وجه تمایز کودکان و خردسالان در اُپارک است.

ابیس
احساس غوطه ور شدن در كنار دوستان در دهانه ١٨,٥ متري؛ بزرگترين سرسره داخل سالن سرپوشيده در سرسره اَبيس تجربه اي است كه تنها در اُپارك امكان پذير است. طراحي جذاب و رعايت كليه استانداردهاي روز دنيا، اين سرسره را متمايز ساخته است

اُپیچ
حرکت مارپیچ در سرسره روباز اُپیچ به همراه یکی از دوستان و تماشای مناظر اُپارک از ارتفاع حدود 20 متری احساسی متفاوت را ایجاد خواهد کرد.

بومرنگ
هيجان اوج گرفتن تا ارتفاع ٢٠ متري را در گروه هاي ٣ تا ٤ نفره، تجربه اي به ياد ماندني از سرسره بومرنگ اُپارك را به همراه دارد كه تا مدتها در يادها باقي خواهد ماند.طراحي مدرن و خاص جهت اُپارك توسط شركت white water كانادا اين سرسره را منحصر فرد كرده است.

رالی شیب

بزرگترین راید رالی در میان پارک های آبی سرپوشیده خاورمیانه . در رقابت بین 6 نفر در این راید، تجربه یک مسابقه واقعی،شیرجه زدن با سر و لذت نامحدود را به همراه دوستانتان تجربه کنید.