بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

۱۶ بهمن ۱۳۹۷اقامتگاه بومگردی ستاره پلند خراسان جنوبی فردوس

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند، در روستای عشایری پلند شهرستان فردوس واقع شده و تنها اقامتگاه منطقه ی کویر پلند است. اقامتگاه بومگردی ستاره پلند به همراه وعده ی صبحانه رایگان میباشد همچنین در صورت درخواست، انواع غذاهای محلی نیز برای مسافران سرو میشود. اقامتگاه بوم گردی ستاره پلند برای لذت بردن هر چه بیشتر گردشگران از این منطقه، برنامه ها و تفریحات زیادی از جمله شتر سواری، آفرود، موتور چهارچرخ، زیپ لاین ، اجرای موسیقی محلی و…را برای آنها در نظر گرفته تا اقامت خوشی را این خانه بومی تجربه کنند.
اقامتگاه بومگردی ستاره پلند، در روستای عشایری پلند شهرستان فردوس واقع شده و تنها اقامتگاه منطقه ی کویر پلند است. اقامت در اقامتگاه بومگردی ستاره پلند به همراه وعده ی صبحانه رایگان می باشد همچنین در صورت درخواست، انواع غذاهای محلی نیز برای مسافران سرو می شود.

این اقامتگاه با ۳۵ نفر ظرفیت، دارای ۶ اتاق ۴ الی ۶ نفره کف خواب با معماری سنتی می باشد که ۲ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام بین تمامی آنها مشترک است. سیستم سرمایشی گرمایشی، پارکینگ باز، آشپزخانه عمومی جهت آشپزی مسافران و راهنمای تور و گردشگری از سایر امکانات این اقامتگاه هستند.

کویرپلند
این کویر با شهر فردوس ۴۰ کیلومتر فاصله دارد و با روستاهای چاه پلند، طاهرآباد، ابراهیم آباد، چاهنو و کجه همجوار می باشد. کویر پلند پوشش گیاهی ( زرشک وحشی، گل بومادران، خارشتر، لاله قرمز، زیره سیاه، قیچ، بادام کوهی، افدرا و …. ) و گونه های جانوری ( شاهین، شغال، روباره، عقاب طلایی، بزمچه، آهو، گربه شنی، کاراکال، مار، لاکپشت، کبوتر چاهی و …. ) خاص خود را دارد.
دق‌ها و کفه‌های نمکی، تپه ماهورهای ماسه ای و نواحی کویری که در کنار نواحی کوهستانی قرار گرفته اند از جاذبه های گردشگری این کویر به شمار می آیند که گردشگران و توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کنند.

کویر زیبای پلوند از آنجایی که تپه های ماسه ای به شکل دم یوزپلنگ دارد، به کویر دم یوز نیز معروف است. یکی دیگر از جاذبه های طبیعت گردی این کویر، وجود کوهستان در کنار تپه های ماسه ای کویر می باشد که زیبای آن را دو چندان کرده است.

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند برای لذت بردن هر چه بیشتر گردشگران از این منطقه، برنامه ها و تفریحات زیادی از جمله شتر سواری، آفرود، موتور چهارچرخ، زیپ لاین ، اجرای موسیقی محلی و … را برای آنها در نظر گرفته تا اقامت خوشی را این خانه بومی تجربه کنند.
آدرس:خراسان جنوبی – فردوس‎ کیلومتر۵۵محور فردوس به کجه روستای کویری پلند

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند

منبع : یو اسپیس

 

نظر کاربران :

 • احمدی

  در مقایسه با دیگر اقامتگاههای بومگردی در نزدیکی کویر کیفیت پایینی هم از نظر طبیعت و هم فضای اقامتی دارد. با توجه به اینکه اقامت در چندین اقامتگاه در محدوده خراسان جنوجنجتنوبیوبی را تجربه کرده ام، اقامتگاه نمکزار سه قلعه را برای اقامت و یک تجربه خوب پیشنهاد میکنم.

  ۱۳ فروردین, ۱۳۹۸ پاسخ دادن
 • سید محمد حسینی

  اقامتگاه خیلی قشنگیه معماری سنتی جالبی داره بر خورد پرسنلشون خیلی خوب بود غذاهاشونم خوشمزه بود . حتما ی سر بزنید.

  ۹ اسفند, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • ُید محمد حسینی

  این اقامتگاه معماری بسیار زیبایی داره و در کویر زیبای بنا شده.یکی از بهترین اقامتگاه های استان خراسان جنوبی هست

  ۲۹ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *