بلیط هواپیما تور خارجی

13.5میلیارد ریال برای ایجاد کمپ گردشگری فاروج اختصاص یافت

تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه 15 شهريور 1396
2017-09-06

مهری هاشمی مرغزار چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در فاروج اظهار داشت: ایجاد کمپ های گردشگری در ورودی شهرها یکی از برنامه هایی است که برای رفاه بیشتر مسافران و گردشگران انجام می شود.
وی افزود: در این پیوند، از سوی شهرداری فاروج زمینی به گستره 3 هزار مترمربع واگذار که با توجه به گود بودن آن، همسطح سازی با جاده انجام و کف سازی هم شده است.
وی با اشاره به ایجاد فضای پارکینگ برای این کمپ بیان داشت: سنگفرش کف، نصب آلاچیق ها و ایجاد سکو در سال جاری در این کمپ انجام می شود.
هاشمی افزود: با توجه به معروفیت فاروج به شهر آجیلی، المان هایی که برای این فضا طراحی می شود متناسب با این مشخصه و فرهنگ شهرستان خواهد بود.
وی یادآور شد: ایجاد این کمپ بتدریج و براساس اعتبارات هر سال انجام خواهد شد تا در مراحل بعدی برای این طرح، فضاهایی همچون غرفه های صنایع دستی، پارک بازی بچه ها، مسجد و امکانات رفاهی برای برای مسافران آماده شود تا با داشتن فضای مناسبی به استقبال مسافران و گردشگران برویم.
وی بیان داشت: کمپ گردشگری و مجتمع های خدماتی رفاهی با هدف ایجاد آسایش و رفاه بیشتر برای رانندگان و مسافران ساخته می شود و علاوه بر آن وجود این خدمات کمک موثری در کاهش تصادفات و تلفات و حوادث جاده ای می کند و باعث ارتقای ضریب ایمنی جاده و افزایش ماندگاری مسافران و رونق اقتصادی و اشتغال می شود.
شهرستان فاروج در ورودی خراسان شمالی از سمت استان خراسان رضوی قرار گرفته و سالانه میلیون ها زائر و مسافراز این شهرستان تردد دارند.
شهر فاروج به دلیل داشتن غرفه های زیاد فروش آجیل به ‘شهرآجیل ایران’ مشهور است.

13.5میلیارد ریال برای ایجاد کمپ گردشگری فاروج اختصاص یافت

PDFPrint
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.