بلیط هواپیما رزرو هتل های مشهد
گردشگری

100 شرکت توانمندی های خود را در صنعت هتلداری در کیش به نمایش می گذارند

تاریخ انتشار خبر:سه‌شنبه 7 بهمن 1393

تاریخ خبر :1393/11/07-فرهاد عبدی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، هدف از برپایی این نمایشگاه را ارتقای سطح خدمات و تولیدات و همچنین ارائه رویکرد نوین در توسعه صنعت گردشگری دانست و افزود: این مهم ابزاری برای سیاستگذاران و دست اندرکاران این صنعت اعم از داخلی و خارجی خواهد بود تا برنامه توسعه ای و توانمندی های خود را به شکل جذاب تر عرضه کنند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه فرصتی فراهم می کند تا تمام بخش های موثر جامعه از نهادهای اجرایی تا سازمان های غیردولتی در توسعه گردشگری مشارکت فعالانه داشته باشند و توانمندی های خود را به نمایش گذارند، همچنین در این نمایشگاه می توان بازارهای هدف را به فعالان این بخش معرفی کرد.

عبدی با اعلام اینکه این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اسفند ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کیش برپا خواهد شد گفت: در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، نمایندگانی از کشورهایی همچون ترکیه ، آلمان ، مصر ، مراکش ، تونس ، ژاپن ، قزاقستان و کرواسی حضور خواهند داشت.

وی همچنین از برپایی سومین نمایشگاه صنایع دستی درکنار این نمایشگاه خبر داد و افزود: معرفی و عرضه صنایع دستی استان ها و توانمندی های هنرمندان در این عرصه از برنامه های دیگری است که در این رویداد در نظر گرفته شده و احتمالا فروش محصولات نیز در صورت توافق منطقه آزاد کیش در برنامه باشد.

دبیر هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته درمورد حضور نمایندگان دیگر کشورها در نمایشگاه صنایع دستی نیز گفت: براساس رایزنی ها، احتمالا نمایندگانی از قزاقستان ، ارمنستان ، کشورهای حاشیه خلیج فارس ، تاجیکستان و روسیه نیز صنایع دستی خود را در این نمایشگاه در معرض دید خواهند گذاشت.

وی اظهار داشت: همزمان با برپایی نمایشگاه ، پنجم اسفند ماه همایشی در زمینه گردشگری برگزار خواهد شد، ضمن اینکه اواخر بهمن نیز همایشی به عنوان برنامه جنبی این نمایشگاه با محوریت گردشگری و اقتصاد نوین برگزار می شود.

عبدی با بیان اینکه در غرفه های گردشگری، سازمان ها ، نهادها ، انجمن های دولتی ، سفارتخانه ها و نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی ظرفیت های خود را در حوزه گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته عرضه خواهند کرد، گفت: اگر چه هنوز نمایشگاه غرفه بندی نشده است اما شرکت کنندگان لوازم سفر ، جاذبه های گردشگری ، مناطق نمونه گردشگری ، بانک و بیمه ها ، مبلمان و دکوراسیون هتل ها ، اکوتوریسم ، توریسم ورزشی و حلال ، صنایع هتلداری و تجهیزات وابسته و گردشگری الکترونیک را در غرفه ها ارائه خواهند کرد.

وی درمورد حامیان برپایی این نمایشگاه افزود: سازمان منطقه آزاد و هواپیمایی کیش ، شرکت سرمایه گذاری وتوسعه کیش ، موسسه و روزنامه همشهری ، روزنامه توریسم وچندین نشریه تخصصی ، هتل ها و شرکت های تبلیغاتی از حامیان اصلی این نمایشگاه هستند.

عبدی پیش بینی کرد حدود 200 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه بین المللی شرکت کنند.

100 شرکت توانمندی های خود را در صنعت هتلداری در کیش به نمایش می گذارند100 شرکت توانمندی های خود را در صنعت هتلداری در کیش به نمایش می گذارند
دسته بندی :
برچسب ها :
جاباما تور
گردشگری

شاید این مطالب را هم بخواهید ببینید:

در حال بارگزاری...

نظر کاربران:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.