بلیط هواپیما مسافرسلام

گردشگران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدند

تاریخ انتشار خبر:يكشنبه 14 آبان 1396

به گزارش ایرنا ، گردشگران مفقود شده روز پنجشنبه هفته گذشته با یکدستگاه خودروی نیسان پاترول وارد منطقه کویری و گردشگری مرنجاب شده بودند که به دلیل نقص فنی خودرو و پوشش نداشتن تلفن همراه ، ارتباط خود را باخانواده و دیگران از دست داده و مفقود شده بودند.
حسین انصاری فررئیس کلوپ سافاری استان اصفهان شنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت:این سه گردشگر پس از نزدیک به سه ساعت عملیات جست و جو در منطقه رمل های اتوبوسی (20 کیلومتری کاروانسرای مرنجاب) در سلامت کامل پیدا شدند.
وی افزود: خودروی این مسافران به علت نقص فنی در منطقه متوقف شده بود و با توجه به نبود پوشش آنتن تلفن های همراه، برای ساعت ها در کویر مرنجاب سرگردان مانده بودند.
او اضافه کرد: جست و جوی مسافران ناپدید شده از روز شنبه به وسیله گروه های امداد و نجات و جست و جوی هلال احمر، میراث فرهنگی و راهنمایان گردشگری بومی آغاز و با مرکز استان نیز برای امداد هوایی هماهنگ شده بود که در کمتر زمان ممکن پیدا شدند.
نزدیک به 15 نفر در طول 2 سال گذشته در این منطقه مفقود شدند و 2 نفر جان خود را از دست دادند.
منطقه نمونه گردشگری مرنجاب که در 50 کیلومتری آران و بیدگل واقع است، به دلیل برخورداری از اقلیمی چهار فصل و اعتدال نسبی هوا و میزبانی از جاذبه های گردشگری، گونه های جانوری و گیاهی یکی از زیباترین نقاط کویری ایران محسوب می شود و سالانه 100 هزار نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی را میزبانی می کند.
شهرستان آران و بیدگل با نزدیک به 100 هزار نفر جمعیت در 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

گردشگران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدند

گردشگران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدندگردشگران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدند
دسته بندی :
برچسب ها :
جاباما تور

شاید این مطالب را هم بخواهید ببینید:

در حال بارگزاری...

نظر کاربران:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.