بلیط هواپیما مسافرسلام

چشمه آب معدنی سجیران

لینک های مرتبط :
چشمه آب معدنی سجیران استان گیلان رودسر

چشمه سجيران در منطقه اشکورعليا در بالادست روستا هاي نيلو، جيرکل، سجيران (در قسمت شمال شرقي) قرار دارد، گفته مي شود اين آب معدني در درمان سنگ کليه موثر است، حتي مبتلايان به سنگ کليه آب چشمه را در بطري ريخته و به محل سکونت خود مي برند، البته براساس نظر کارشناسان بديهي است که با از بين رفتن گاز و فعل و انفعالاتي که انجام مي شود آب، برخي از خواص درماني خود را از دست مي دهد و بهتر است با حضور در منطقه از فوايد آب اين چشمه بهره مند شد.

آب چشمه سجيران بسيار گواراست به طوري که برخي از افراد در مدت 15 دقيقه سه ليتر از آن را به آساني مي نوشند، آب اين چشمه جرم و رسوب را به راحتي و در مدتي کم حل مي کند، درآزمايشهاي به عمل آمده آب اين چشمه برخي از انواع سنگ کليه را در مدتي کمتر از يک شبانه روز کاملا در خود حل کرده است.

مي گويند استحمام با آب چشمه سجيران در درمان بيماريهاي پوستي بخصوص قارچ انگشتان و ساير نقاط بدن تاثير زيادي دارد، به طوري که پس از يکي دو بار استفاده از آب اين چشمه، اين بيماري بهبود يافته و پوست به حالت عادي بر مي گردد.
چشمه آب معدنی سجیران

چشمه آب معدنی سجیران

چشمه آب معدنی سجیرانچشمه آب معدنی سجیران
جاباما تور
اگر به هر دلیلی مکان مطلب فوق در نقشه درست نمایش داده نشد، قبلاً از شما پوزش می خواهیم.
مشاهده فاصله مکان موردنظر شما تا چشمه آب معدنی سجیران :
دسته بندی :
برچسب ها :

شاید این مطالب را هم بخواهید ببینید:

در حال بارگزاری...

نظر کاربران:

  • mehran شنبه 25 آبان 1392 - ساعت 17:55:47

    آب معدنی جیرکل در اشکور رحیم آباد شهرستان رودسر میباشد. این آب چشمه دارای خواص درمانی از جمله :دفع سنگ کلیه-بیماریهای پوستی مثل قارچ و زگیل میباشد.فاصله از محل جیرکل تا چشمه(دراز مالگا) حدود 2 ساعت میباشد.این چشه در سال 1364 توسط علی رضا تپاک یکی از اهالی جیرکل که در حال حاضر ساکن رحیم آباد میباشد کشف شده و در کتاب مرجع گیلان بنام (دبیر – آموزگار) به ثبت رسیده است.

    پاسخ دادن
  • لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.