بلیط هواپیما مسافرسلام

ورود 700 هزار گردشگر به شهرستان بویراحمد در تعطیلات عید غدیرخم

تاریخ انتشار خبر:يكشنبه 19 شهريور 1396

محمد حسین زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 100 مورد سرکشی و بازدید از مکان‌های تفریحی بین راهی، کمپینگ ها، اقامتگاه‌ها، تفرجگاه‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان بویراحمد در این مدت انجام شده است.
وی افزود: نظارت لازم بر عملکرد صنوف مختلف شهرستان بویراحمد برای خدمات رسانی هر چه مطلوب‌تر به گردشگران و مسافران تعطیلات عید غدیرخم در این مدت انجام شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بویراحمد بیان کرد: 20 مورد تذکر شفاهی در این مدت به برخی صنوف شهرستان داده شد که دلیل آن نیز رعایت نکردن مسائل بهداشتی بوده است.
حسین زاده عنوان کرد: هیچ‌گونه مشکلی در زمینه ارائه خدمات به مسافران و گردشگران تعطیلات عید غدیرخم در شهرستان بویراحمد وجود نداشته است.
وی ابراز داشت: خدمات رسانی به گردشگران و مسافران تعطیلات عید غدیرخم در شهرستان بویراحمد به نحو مطلوب و شایسته‌ای در حال انجام است.
حسین زاده گفت: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده نیز مسافران و گردشگران تعطیلات عید غدیرخم در شهرستان بویراحمد ابراز رضایت داشته‌اند.
شهرستان بویراحمد دارای حدود 100 تفرجگاه گردشگری طبیعی و مذهبی است.
این شهرستان به مرکزیت شهر یاسوج افزون بر 270 هزار نفر جمعیت دارد.
کهگیلویه و بویراحمد دارای حدود 2 هزار و 600 اثر تاریخی است که از این تعداد 750 مورد در فهرست آثار ملی ثبت شده‌اند.

ورود 700 هزار گردشگر به شهرستان بویراحمد در تعطیلات عید غدیرخم

ورود 700 هزار گردشگر به شهرستان بویراحمد در تعطیلات عید غدیرخمورود 700 هزار گردشگر به شهرستان بویراحمد در تعطیلات عید غدیرخم
دسته بندی :
برچسب ها :
جاباما تور

شاید این مطالب را هم بخواهید ببینید:

در حال بارگزاری...

نظر کاربران:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.