خانه » خبرهای گردشگری » نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع “گردشگری و آب”

نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع “گردشگری و آب”

روز جهانی گردشگری با موضوع “گردشگری و آب :حمایت از آینده مشترک”، 27 سپتامبر امسال در سراسر جهان برگزار می‌شود.
روز جهانی گردشگری با موضوع “گردشگری و آب، حمایت از آینده مشترک” ، با هدف جلب توجه عمومی به اهمیت حفاظت از منابع آب در صنعت گردشگری ،27 سپتامبر امسال درسراسر جهان برگزار می‌شود.
نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع گردشگری و آب

به گزارش سازمان جهانی گردشگری، در حمایت از سال جهانی همکاری برای منابع آب، که از سوی سازمان ملل اعلام شد، سازمان توریسم جهانی نیز موضوع روز جهانی گردشگری را در سال 2013،” گردشگر و آب، حمایت از آینده مشترک” قرار داده‎است.

هدف از تعیین این موضوع جلب توجه عموم مردم به نقش گردشگری وصنایع وابسته به آن در دستیابی به منابع آب و برجسته کردن امکانات موجود در اقدام برای مشارکت بیشتر برسر آینده منابع آب سالم و همچنین مشارکت در رویارویی با چالش‌های پیش‌رو بوده است.

مراسم رسمی سازمان توریسم جهانی امسال 27 سپتامبر –روز جهانی گردشگری، در کشور مالدیو برگزار می‎شود اما این سازمان با کمک فعالان گردشگری و تیم‎های فعال و رابط دراین زمینه تلاش دارد مراسم ویژه‎ای در این روز با تمرکز بر مسئله آب و اهمیت بنیادین آن در صنعت گردشگری و نقش این صنعت در حفاظت از منابع آب سالم در سراسر جهان برگزار کند.

نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع گردشگری و آب نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع گردشگری و آب
نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع گردشگری و آب نامگذاری روز جهانی گردشگری امسال با موضوع گردشگری و آب اضافه به لیست علاقمندی ها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*