بلیط هواپیما رزرو هتل های مشهد
گردشگری

فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

تاریخ انتشار خبر:دوشنبه 18 دى 1396

محمدرضا حاجی پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات می توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان پرسشنامه های تکمیلی را کامل کنند.
وی بیان کرد: اعطای تسهیلات رونق تولید در صنعت گردشگری نامحدود عنوان شده و تمامی فعالان واجد شرایط این بخش می توانند درخواست خود را در سامانه بهین یاب مطرح کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: پرداخت تسهیلات رونق تولید از سال گذشته و با هدف حمایت از صنایع کوچک و متوسط آغاز شد در همان سال حدود هفت هزار و 330 میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان مرکزی تزریق شد.
وی ادامه داد: امسال بخش معدن و نوسازی و بازسازی تجهیزات و عوامل تولید نیز مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شده اند که بر این اساس شمار قابل توجهی از معادن و صنایع استان مرکزی به روز رسانی شدند.
حاجی پور اظهار کرد: 524 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان در 9 ماه امسال با مشارکت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و با معرفی به بانک های عامل در مجموع چهار هزار و 723 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
وی گفت: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به مدیران بانک های دولتی و غیر دولتی، واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک ها باید از شرط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی مستثنی باشند.
2 هزار و 714 واحد تولید کوچک، متوسط و بزرگ و 532 واحد معدنی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.
استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت و دومین قطب صنایع مادر تخصصی در کشور مطرح است.

فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدندفعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند
دسته بندی :
برچسب ها :
جاباما تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.