بلیط هواپیما تور خارجی
هتل ارم کیش
76 % تخفیف

روستای فانفين

فیلتر مطالب بر اساس :
2016-08-18روستای فانفين قزوین رودبار

اين روستا در منطقه ي کوهپايه اي واقع شده است که در شمال آن روستاي امام زاده محمد (ع) در جنوب آن روستاي گرمک در شرق آن روستاي کتکان و در غرب آن روستاي تاج دره واقع شده است.اين روستا داراي دو راه ارتباطي به استان قزوين مي باشد که مسير اين دو راه به شرح زير است:

۱-مسيري که از بلوار نخبگان قزوين شروع و پس از گذشتن از شهر و روستاهايي مانند : زرشک – کامان – فلار – بهرام آباد – شهرستان – رازميان و منصور باغ و …. به اين روستا ختم مي شود.

۲- مسيري که از ميدان مينودر (غريب کش) قزوين شروع و پس از گذشتن از شهر و روستاهايي مانند : کورانه – شينقر – رشتقون – رزجرد – مرگ – قسطين لار – هريف – هريان و کتکان به اين روستا ختم مي شود.

راهنماي سفر به روستاي فانفين به همراه نقشه

اولين گام براي سفر به روستاي فانفين٬سفر به استان قزوين مي باشد.

از استان قزوين براي رفتن به روستاي فانفين دو راه وجود دارد:

۱-مسير اول:

از ميدان مينودر قزوين شروع و پس از وارد شدن به جاده ي الموت براي رسيدن به روستاي فانفين بايد از روستاهايي که عبارتند از : کورانه-شينقر-رشتقون-رزجرد-قسطين لار-هريف-هريان-کتکان گذشت.بعد از هريف يک جاده ي فرعي وجود دارد که از هريان و کتکان گذشته و در نهايت به روستاي فانفين ختم مي شود.

۲-مسير دوم:

ابتدا به نشاني : بلوار آيت اله خامنه اي-بلوار شهيد بهشتي-خيابان شهيد بابايي-بلوار نخبگان-جاده ي باراجين رفته و پس از وارد شدن به جاده ي باراجين براي رسيدن به روستاي فانفين بايد از روستاهايي که عبارتند از :باراجين-زرشک-کامان-بهرام آباد-رازميان-منصور باغ گذشت.بعد از منصور باغ جاده فرعي در سمت راست جاده وجود دارد که به رودخانه ي شاهرود منتهي مي شود.رودخانه ي شاهرود ما بين جاده و روستاي فانفين است.براي رفتن به روستا بايد از رودخانه ي شاهرود گذشت.

معايب و مزاياي دو مسير ذکر شده:

مسير اول کمي طولاني است و تا هريف جاده آسفالت بوده و ادامه ي راه خاکي مي باشد(البته طرح آسفالت ريزي در حال اجراست).

مسير دوم کاملا آسفالت بوده اما عيب اصلي آن اين است که به روستاي فانفين متصل نيست و همان طوري که ذکر کرديم رودخانه ي شاهرود ما بين جاده و روستا قرار دارد.البته اگر آب رودخانه کم باشد گذشتن از آن دشوار نيست و در بعضي مواقع هم مي شودبا اتومبيل از آن گذشت.

در نقشه اي که تهيه شده مسير هاي ذکر شده در کادر زرد رنگ مشخص مي باشد.براي مشاهده نقشه در سايز بزرگ روي لينک زير آن کليک نماييد.

روستای فانفين

PDFPrint
نقشه :
دسته بندی :
برچسب ها :
جاباما تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.